بسته های اینترنت موبایل یک ماهه همراه اول، ایرانسل و رایتل

بسته های اینترنت موبایل یک ماهه همراه اول، ایرانسل و رایتل

بسته‌های اینترنت موبایل یک‌ماهه‌ی اپراتورهای همراه از پرمصرف‌ترین بسته‌های اینترنتی کشور به حساب می‌آید. همراه اول، ایرانسل و رایتل سعی می‌کنند با ارائه‌ی بسته‌های اینترنت موبایل یک‌ماهه‌ی گوناگون، مخاطبان خود را راضی نگه داشته یا مخاطبان اپراتورهای رقیب را جذب کنند. همراه زومیت باشید تا با بسته‌های اینترنت یک‌ماهه‌ی همراه اول، ایرانسل و رایتل آشنا شوید.

بسته‌های اینترنت موبایل یک‌ماهه‌ی اپراتورهای همراه بیشترین مشتری را در بین بسته‌های اینترنت ارائه شده در کشور دارند. با توجه به گسترده‌شدن شبکه‌های 3G و 4G اپراتورهای همراه ایرانی، کاربران اینترنت موبایل روز به روز در حال افزایش هستند و تا کنون بیش از ۲۰ میلیون مشترک یا شماره منحصر فرد به اینترنت تلفن همراه وصل شده‌اند.

بدین خاطر و با توجه به رشد بیش از پیش کاربران اینترنت تلفن همراه، اپراتورهای موبایل ایرانی که به دنبال جلب رضایت مشترکان خود و جذب مشترک بیشتر هستند، هر چند وقت یک‌بار بسته‌های اینترنت خود را به روز می‌کنند. از طرفی با توجه به نزدیک‌تر شدن به اجرای طرح ترابردپذیری این بسته‌ها نیز نقشی تعیین‌کننده خواهند داشت.

همراه اول، ایرانسل و رایتل که از رفتار و نحوه‌ی مشترکان با خبر هستند سعی می‌کنند با ارائه بسته‌های ماهانه‌ی متنوع، کاربران خود را راضی نگه‌داشته و حتی آنها را به مصرف بیشتر نیز ترغیب کنند.

ما در این مطلب تمام بسته‌های اینترنت ماهانه‌ی اپراتورها را در بهترین سرعت‌های ارائه شده در جداول زیر گردآورده کرده و مقایسه، بررسی و تحلیل این بسته‌ها را به عهده‌ی شما مخاطبان و کاربران بگذاریم.

ذکر این نکته ضروری است که بسته‌های آلفا+ همراه اول جدیدا بدون محدودیت سرعت شده و برای شبکه‌های 3G و 4G ارائه می‌شود. به همین خاطر تنها این بسته در این مطلب منتشر شده و از بسته‌های آلفا صرف نظر شده است.

رایتل نیز در دو سرعت پایه و حرفه‌ای اینترنت خود را ارائه می‌دهد و ما با توجه به سرعت بالاتر اینترنت حرفه‌ای، بسته‌های این سرعت که برای استفاده در شبکه‌های 3G و 4G مناسب‌تر است را در این مطلب منتشر کرده‌ایم.

اما ایرانسل سرعت بسته‌های خود را نامحدود اعلام کرده است و محدودیتی برای مشترکان قائل نشده است.

بسته‌های اینترنت همراه اول (نوترینو)  آلفا+ - یک ماهه

حجم کل بستهحجم کل روزحجم شبانهقیمتقیمت هر گیگابیت
۰.۲۰.۱۰.۱۴،۰۰۰۲۰،۰۰۰
۰.۶۰.۳۰.۳۷،۰۰۰۱۱،۶۶۶
۲۱۱۱۰،۰۰۰۵،۰۰۰
۴۲۲۱۲،۰۰۰۳،۰۰۰
۸۴۴۱۷،۰۰۰۲،۱۲۵
قیمت‌ها به تومان و حجم‌ها به گیگابیت است.

بسته‌های اینترنت ایرانسل - یک ماهه

حجم کل بستهحجم کل روزحجم شبانهقیمت (تومان)قیمت هر گیگابایت
۰.۲۰.۲۰۵،۰۰۰۲۵،۰۰۰
۰.۷۰.۴۰.۳۸،۰۰۰۱۱،۴۲۸
۰.۸۰.۴۰.۴۸،۵۰۰۱۰،۶۲۵
۲.۵۱.۵۱۱۰،۰۰۰۴،۰۰۰
۳۱.۵۱.۵۱۱،۰۰۰۳،۶۶۶
۳۳۰۱۳،۰۰۰۴،۳۳۳
۵۲.۵۲.۵۱۴،۰۰۰۲،۸۰۰
۵۵۰۲۰،۰۰۰۴،۰۰۰
۹۳۶۲۲،۰۰۰۲،۴۴۴
۱۰۵۵۲۵،۰۰۰۲،۵۰۰
۱۰۱۰۰۳۲،۵۰۰۳،۲۵۰
۱۶۸۸۳۲،۰۰۰۲،۰۰۰
۵۵(۶صبح تا ۱۲ ظهر)۰۳،۰۰۰۶۰۰
قیمت‌ها به تومان و حجم‌ها به گیگابیت است.

بسته‌های اینترنت رایتل سرعت حرفه‌ای - یک ماهه

حجم کل بستهحجم کل روزحجم شبانهقیمت قیمت هر گیگابایت
۶۳۳۱۵،۰۰۰۲،۵۰۰
۷۷۰۲۷،۰۰۰۳،۸۵۷
۴۲۲ (+۵،۰۰۰ دقیقه تماس)۱۷،۵۰۰۴،۳۷۵
۱۰۰۱۰۱۵،۰۰۰۱،۵۰۰
قیمت‌ها به تومان و حجم‌ها به گیگابیت است.
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده