معرفی تبلت فوق العاده خوش دست Asus EEE Pad Slider

دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۳۹
مطالعه 2 دقیقه
یکی از ویژگی های منفی تبلت ها نداشتن صفحه‌کلید و در نتیجه پایین آوردن سرعت کار با آنهاست. اگر بخواهید برای تبلت خود به صورت جداگانه صفحه‌کلید تهیه کنید باید دردسر حمل این وسیه اضافه را بپذیرید. علاوه بر این تبلت شما ضخیم تر به نظر می‌رسد و زیبایی اولیه را ندارد. Asus EEE Pas Slider این مشکل را حل کرده است.چراکه در کنار ظرافت و زیبایی یک صفحه‌کلید کشویی مخفی نیز دارد. در ادامه مشخصات کامل این تبلت خوش دست و زیبا را مشاهده می‌کنید.
تبلیغات

پنل Asus EEE Pad Slider از نوع IPS است. بنابراین نباید نگران زاویه دید تبلت باشید. شما می‌توانید تبلت خود را در هر زاویه ای که تمایل دارید قرار دهید و بدون اینکه رنگ‌ها در اثر تغییر زاویه دید، تغییر کنند به کار خود ادامه دهید.

صفحه‌کلید Slider از قسمت زیر تبلت به سمت بیرون باز می‌شود. بنابراین مجبور نیستید از صفحه‌کلید مجازی استفاده کنید.

سیستم عامل نصب شده روی تبلت Android 3.1 و پردازنده آن NVIDIA Dual Core Tegra است. صفحه‌نمایش 10 اینچی این تبلت چند لمسی است. Slider دارای پورت های USB، Micro SD Card Reader و Mini HDMI بوده و یک دوربین 5 مگاپیکسلی در پشت و یک دوربین 1.3 مگاپیکسلی نیز در جلوی دستگاه دارد.

با استفاده از برنامه Mynet مخصوص اسوس امکان اتصال به شبکه بی‌سیم و دسترسی به منابع موجود در شبکه وجود خواهد داشت.

این تبلت با حافظه ذخیره‌سازی 16 و 63 گیگابایت و با قیمت 400 تا 550 دلار در بازار جهانی موجود است. در ادامه مشخصات کاملتر این تبلت را مشاهده می‌کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات