معرفی 5 کتاب خوان برتر الکترونیکی بازار به همراه قیمت در بازار ایران- مرداد 1390

معرفی 5 کتاب خوان برتر الکترونیکی بازار به همراه قیمت در بازار ایران- مرداد 1390

چه از کتاب خوان به عنوان وسیله ای برای گشت و گذار در اینترنت استفاده کنید و چه وسیله ای به عنوان انجام کارهای تجاری، در هر صورت با داشتن این وسیله می توانید در هر کجا که هستید اطلاعات خود را از بین کتاب های مختلف بیرون کشیده و به آنها دسترسی داشته باشید. شما همچنین می توانید با استفاده از کتاب خوان الکترونیکی، در اینترنت گشت و گذار کنید و سایت های مختلف را مشاهده کنید. در ادامه 5 مورد از برترین کتاب خوان های الکترونیکی را معرفی کرده و قیمت آنها را نیز اعلام می کنیم.

Amazon Kindle

amazon-kindle

کتاب خوان Kindle Amazon یکی از جذاب ترین کتاب خوان های موجود است. این E-Reader با صفحه نمایش 6 اینچ و 9 اینچ در بازار موجود بوده و از 3G نیز پشتیبانی می کند. یعنی با استفاده از اینترنت سیم کارت نیز می توانید به اینترنت متصل شوید. قیمت این محصول در بازار ایران با پشتیبانی از فونت فارسی، 370 هزار تومان است.

Noble Nook/Nook Color

nook-color

کتاب خوان های نوک نیز از معروفترین E-Reader های بازار هستند. این کتاب خوان در دو مدل 6 اینچی با قیمت 139$ دلار و 7 اینچی با سیستم عامل اندروید و قیمت 250$ دلار در بازار موجود هستند.

قیمت کتاب خوان الکترونیکی نوک در بازار ایران 360 هزار تومان است.

Apple iPad

apple-ipad

iPad یک تبلت است نه کتاب خوان الکترونیکی، ولی می توان از آن به عنوان E-Reader نیز استفاده کرد. قیمت ارزان ترین مدل iPad حدود 620 هزار تومان و قیمت گران ترین iPad2 حدود 1 میلیون و 350 هزار تومان است. با نصب برنامه iBook قادر خواهید بود کتاب های PDF را در تبلت خود مشاهده کنید.

Kobo

kobo-ereader

Kobo که فعلا در بازار ایران موجود نیست یک کتاب خوان 6 اینچی با عمر باتری بالاست. Kobo از Wi-Fi پشتیبانی می کند ولی 3G ندارد. قیمت این کتاب خوان حدود 130 دلار است.

Sony Digital Reader

sony-digital

کتاب خوان های سونی نیز جزو مدل های پر طرفدار این برند است که قابلیت اتصال به اینترنت، دانلود مجلات، مقالات و کتاب های موجود در E-Store سونی را دارد.

منبع: LifeHacker

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید