آئودی از تبلت‌های 10 اینچی در خودروهای خود استفاده خواهد کرد

آئودی از تبلت‌های 10 اینچی در خودروهای خود استفاده خواهد کرد

تبلت‌ها چند صباحی است جای خود را در میان انواع کاربران حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای باز کرده‌اند و این روزها به یکی از محبو‌ترین ابزارهای انجام امور روزانه بسیاری از مردم تبدیل شده‌اند. کمپانی آلمانی Audi نیز این‌بار با یک نوآوری دیگر، تلاش کرده تا از ویژگی‌های تبلت برای افزایش رفاه راننده و سرنشینان خودروهایش بهره ببرد.

Audi Smart Display یک تبلت 10.2 اینچی است که با قاب آلومینومی محافظت شده و محل زندگی آن خودروی شماست. این تبلت از چیپ انویدیا تگرا 4 بهره برده و در مقابل ضربه‌های ناشی از تصادفات مقاوم می‌باشد. تبلت Audi در دمای بالا نیز آسیب ندیده و به راحتی می‌تواند در گرمای 80 درجه سانتیگراد (176 درجه فارانهایت) به عملکرد خود ادامه دهد. البته این محصول راننده خودرو را هدف قرار نداده است؛ بلکه Audi Smart Display برای استفاده سایر سرنشینان خودروهای آئودی ارائه شده است. وای-فای داخلی این تبلت با اتصال به شبکه داخلی خودرو از طریق وای-فای میتواند امکان دسترسی به وب، فایل‌های صوتی و تصویری، مکان‌یاب، مدیریت رادیو و تلویزیون را در اختیار کاربر قرار دهد.
هنوز دقیقا مشخص نیست که این تبلت از کدام نسخه از اندروید استفاده می‌کند و چه زمانی عملا در خودروهای آئودی به کار گرفته خواهد شد. با این حال انتظار می‌رود آئودی اطلاعات دقیق‌تری از آن را در CES 2014 در اختیار ما و علاقه‌مندان قرار دهد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده