گران قیمت ترین iPad دنیا با قیمت 1.2 میلیون دلار

گران قیمت ترین iPad دنیا با قیمت 1.2 میلیون دلار

iPad 2 اپل در مقابل این iPad میلیون دلاری، رنگ پریده و کهنه به نظر می رسد. بدنه این iPad از الماس Camael پوشیده شده و تولید کننده این iPad آن را گرانترین iPad دنیا نام گذاری کرده است البته ما پیش تر نسخه 8 میلیون دلاری iPad2 که از سنگ های قدیمی، طلای 24 عیار و استخوان دایناسور ساخته شده بود را نیز معرفی کردیم. در ادامه مشخصات تبلت 1.2 میلیون دلاری را مشاهده خواهید کرد:

جهت مشاهده تبلت 8 میلیون دلاری iPad 2 به مقاله "با نسخه 8 میلیون دلاری iPad2 آشنا شوید" مراجعه نمایید.

اما تبلت 1.2 میلیون دلاری با یک کیلوگرم طلای 18 عیار و 60 گرم الماس زینت داده شده است. از الماس سیاه نیز برای دکمه Home و لوگوی Apple استفاده شده است.

مشتریان می توانند از Camael بخواهند تا به میزان لازم طلا و الماس به iPad اضافه کند یعنی قیمت این تبلت براساس تمایل مشتری کم و زیاد هم می شود. اگر شما هم تصور می کنید کسی حاضر به پرداخت چنین مبلغی نیست باید بدانید که Camael اعلام کرده در حال حاضر درخواست هایی برای خرید این تبلت از مشتریان مختلف دارد و در حال آماده کردن درخواست های آنهاست!

Camael به جز این تبلت 1.2 میلیون دلاری، گجت های گران قیمت دیگری نیز تولید می کند در صورت تمایل می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه کنید.

این تبلت 1.2 میلیون دلاری برای همان افرادی که حاضر به خرید iPhone هشت میلیون دلاری شده اند، ساخته شده است اما دارندگان این گجت های گران قیمت واقعا از این وسایل استفاده می کنند؟

منبع: CNET

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده