Computex 2011: تبلت جدید ایسوس به نام PadFone یک موبایل اندرویدی در دل خود دارد

Computex 2011: تبلت جدید ایسوس به نام PadFone یک موبایل اندرویدی در دل خود دارد

زمان زیادی از خبر شایعه ارائه PadFone ایسوس نمی گذرد. ولی این برند امروز در نمایشگاه Computex رسما PadFone جدید خود را معرفی کرد. این PadFone در واقع یک تبلت 10.1 اینچی است که یک موبایل 4.3 اینچی اندرویدی را در دل خود جای می دهد. این تبلت تا زمانی کار می کند که موبایل در درونش باشد. در ادامه مشخصات کاملتر Padfone ارائه شده است.

همان طور که در خبرهای پیشین مشاهده کردید، PadFone مانند یک داک است که تلفن هوشمند اندرویدی 4.3 اینچی در آن قرار می گیرد. زمانی که این تلفن درون داک خود قرار بگیرد، پردازنده آن به عنوان پردازنده Dock عمل کرده و داک تبدیل به تبلت می شود.

شما می توانید در صفحات وب بگردید، ایمیل خود را چک کنید و از اینترنت خود روی صفحه 4.3 اینچی گوشی یا صفحه 10.1 اینچی تبلت خود استفاده کنید.

این تبلت احتمالا در ژانویه 2012 با سیستم عامل جدید اندروید، یعنی ورژن "ساندویچ بستنی"، عرضه خواهد شد. جزئیات بیشتر از مشخصات PadFone، هم زمان با عرضه این مدل در کریسمس 2012 ارائه خواهد شد. اگر عملکرد این تبلت برای شما جالب است، حتما ویدئوی جالبی که در انتهای مطلب درج شده را، مشاهده کنید.

Asus به زودی تبلت 7 اینچی دیگری به نام Eee Pad MeMO معرفی خواهد کرد. این تبلت دارای صفحه نمایش سه بعدی بی نیاز از عینک، نمایشگر IPS و رزولوشن 1280x800 خواهد بود.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت و تاریخ عرضه این مدل ها ارائه نشده است.

اگر عملکرد این تبلت برای شما جالب است، حتما ویدئوی جالبی که انگجت آن را تهیه کرده، مشاهده کنید.

منبع: Enakihabaranews | Engadget

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده