کدام کمپانی اولین تبلت سه بعدی بی نیاز از عینک را عرضه می کند؟

سه‌شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۴
مطالعه 2 دقیقه
این روز ها بازار تبلت ها بسیار داغ است و بسیاری از کاربرانی به جای خرید نت بوک، به تبلت ها روی آورده اند. ولی این تبلت ها هنوز یک ایراد کوچک دارند و آن هم فقدان تکنولوژی سه بعدی آنهاست. امروزه تکنولوژی سه بعدی بی نیاز از عینک روی بعضی از موبایل ها وجود دارد، ولی هنوز به بازار بسیاری از تبلت ها راه نیافته است. توشیبا قصد دارد این فقدان را رفع کرده و بازار تبلت ها را نیز با ارائه پنل های سه بعدی بی نیاز از عینک بیش از پیش داغ کند.
تبلیغات

نمایشگر سه بعدی توشیبا برای تبلت ها

در نمایشگاه SID 2011، جایی که تکنولوژی نمایشگرها به نمایش گذاشته شدند، توشیبا هم یک پنل LCD سه بعدی بی نیاز از عینک در سایز 8 اینچ را به نمایش گذاشت. این پنل در این سایز مسلما برای تبلت ها مناسب است.

عمق تصویر سه بعدی در پنل بی نیاز از عینک، به زاویه دید بییننده بستگی دارد و کیفیت تصویر هم در حد کیفیت تصاویر سه بعدی بی نیاز از عینک Nintendo 3Ds است.

شما برای مشاهده تصاویر سه بعدی بدون عینک باید تقریبا رو به روی پنل باشید زیرا زاویه دید شما نسبت به تصویر، بر آنچه مشاهده می کنید تاثیر گذار است. رزولوشن این پنل که برای تبلت ها طراحی شده 800x480 است. توشیبا وعده داده به زودی پنل های بزرگتری نیز تولید خواهد کرد و همچنین عنوان کرده اولین تبلت های سه بعدی به زودی در بازار موجود خواهد بود ولی زمان مشخصی برای آنها تعیین نکرده است.

منبع: FlatPanelsHD

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات