تبلت G Pad ال‌جی مجهز به پردازنده اسنپدراگون 600، احتمالا شهریور ماه به بازار عرضه می‌شود

تبلت G Pad ال‌جی مجهز به پردازنده اسنپدراگون 600، احتمالا شهریور ماه به بازار عرضه می‌شود

تبلت G Pad ال‌جی اکنون چند هفته‌ای می‌شود که توجه رسانه‌های گوناگون را به خود جلب کرده است. بسیاری از شایعات منتشر شده در مورد این محصول اذعان کرده بودند که G Pad مجهز به پردازنده قوی اسنپدراگون 800 است، اما به نظر می‌رسد که نباید انتظار حضور پردازنده‌ای قوی‌تر از اسنپدراگون 600 را در این تبلت داشته باشیم. همچنین منابع نزدیک به کمپانی ال‌جی تایید کرده‌اند که این زمان عرضه به بازار این تبلت، شهریورماه امسال تعیین شده است.


پردازنده اسنپدراگون 600 از لحاظ حجم و اندازه اندکی کوچکتر از اسنپدراگون S4 بوده و مصرف انرژی آن نیز در مقایسه با اسنپدراگون 800 بیشتر است.
اما استفاده از این پردازنده در G Pad، باعث خواهد شد تا قیمت نهایی آن به مراتب کمتر از زمانی باشد که این تبلت مجهز به اسنپدراگون 800 شود، و این نکته عاملی تعیین کننده برای جلب توجه خریداران خواهد بود.
خبر خوش برای طرفداران این تبلت این است که کمتر از یک ماه دیگر شاهد حضور آن در بازارهای جهانی خواهیم بود (البته لازم به ذکر است که احتمالا ورود این محصول به بازار ایران با تاخیری چند ماهه یا حتی یک ساله صورت می‌گیرد).
این تبلت جدید مجهز به صفحه نمایش با رزولوشن 1920 در 1200 پیکسل، اندروید نسخه 4.2 و دو گیگابایت حافظه رم خواهد بود.
البته اصلی‌ترین نکته در مورد این تبلت قیمت آن است که متاسفانه هنوز هیچ اطلاع دقیقی از آن در دست نیست.
نظر شما در مورد این تبلت چیست؟ به نظر شما آیا ال‌جی قیمت این دستگاه را طوری در نظر خواهد گرفت تا نظر حداکثر کاربران را جلب نماید؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده