ال‌جی از تبلت 7 اینچی خود به نام Homeboy ساخت کمپانی سامسونگ پرده برداشت!

ال‌جی از تبلت 7 اینچی خود به نام Homeboy ساخت کمپانی سامسونگ پرده برداشت!

یک نفس عمیق بکشید و سپس تا انتها این مطلب را مطالعه بفرمایید تا متوجه شوید که چگونه دست روزگار توانسته دو رقیب دیرینه را به دوستانی صمیمی بدل کند. امروز ال‌جی از جدیدترین تبلت خود به نام هوم‌بوی که به عقیده کارشناسان نسخه بروزشده گلکسی تب 3 سامسونگ است پرده برداشت. اما نکته عجیب در مورد این محصول این است که شرکت سامسونگ آن‌را ساخته است.

شنیدن این خبر قطعا برای تمامی علاقه‌مندان به دنیای فناوری عجیب و نامفهوم است. اما صرفا جهت اطلاع باید بگوییم که صنعت ارتباطات بی‌سیم در کشور کره جنوبی به دو کمپانی سامسونگ و ال‌جی تعلق دارد و این دو کمپانی پیمانکاران دولت این کشور در این زمینه هستند. در همین راستا تبلت جدید 7 اینچی ال‌جی که ساخت سامسونگ است روانه بازار خواهد شد. به عقیده کارشناسان، این تبلت جایگزین مناسبی برای تبلت‌ کیندل فایر آمازون خواهد بود.

خریداران کره‌ای با خرید این محصول می‌توانند به بیش از 50 شبکه تلویزیونی، میلیون‌ها آهنگ و ده‌ها هزار کتاب الکترونیکی دسترسی داشته باشند. همچنین این دستگاه کوچک می‌تواند به عنوان دوربین‌ حفاظتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. این کار با استفاده از دوربین موجود بر روی هوم‌بوی و یک گوشی هوشمند از راه دور انجام می‌گیرد.

این اقدام ال‌‌‌جی چندان هم عجیب نیست زیرا این شرکت در حال حاضر هیچ تبلتی تولید نمی‌کند و به همین دلیل وظیفه ساخت هوم‌بوی را بر دوش سامسونگ گذاشته است. البته اطلاعاتی دقیق در دست است که نشان می‌دهد ال جی به زودی در نمایشگاه IFa 2013 از یک تبلت قدرتمند 8 اینچی به نام G Pad رونمایی می‌کند.

اگر شما هم مانند میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از شنیدن این خبر شوکه شده‌اید، باید خدمتتان عرض کنیم که سامسونگ و ال‌جی مشارکت‌های عظیمی در امور گوناگون از جمله طراحی و پیاده‌سازی زیرساخت‌های ارتباطاتی در بسیاری از کشورهای دنیا دارند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده