تبلت های سونی تک صفحه ای و دو صفحه ای رسما معرفی شدند

سه‌شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۶
مطالعه 2 دقیقه
بالاخره سونی هم تبلت های خود را به صورت رسمی معرفی کرد. این تبلت ها در دو مدل S1 تک صفحه ای و S2 دو صفحه ای و با سیستم عامل HoneyComb Android 3.0 به بازار عرضه می شوند. در ادامه مشخصات کاملتر این تبلت را مشاهده می کنید.
تبلیغات

سونی امروز اولین اعلامیه رسمی خود را در مورد عرضه دو تبلت جدید به بازار بیان کرد. این دو تبلت سیستم عامل اندروید 3.0 یا HoneyComb دارند. سایز مدل S1 این تبلت 9.4 اینچ است. لبه بالایی این تبلت منحنی بوده و مانند روزنامه ای که لوله شده باشد، کمی تاب دار است.

sony-s1-qriocity-tablet-engadget-mockup-revised-wm

S1 همچنین دارای دو دوربین است که یکی در جلوی دستگاه و دیگری در پشت آن قرار دارد. Browser این مدل Swift نام دارد. شما می توانید از S1 به عنوان ریموت کنترل دستگاه های سونی نیز استفاده کنید.

دومین تبلت سونی S2 نام دارد. S2 دارای دو صفحه 5.5 اینچی با رزولوشن 1024x480 است. این تبلت کمی ضخیم به نظر می رسد. سونی اعلام کرده مزیت این مدل در این است که هر صفحه مانند یکی از صفحات کتاب است و افرادی که به Reader App ها علاقه دارند می توانند از این تبلت به عنوان E-Reader استفاده کنند.

sony-s2-clamshell-illustration-open-close

هر دو مدل با Wi-Fi، 3G/4G سازگار بوده و دارای پردازنده Tegra 2 SoC هستند. بر اساس اعلامیه سونی S1 و S2 تا پاییز 2011 در بازار جهانی موجود خواهند بود. باید دید آیا تبلت های سونی هم مانند لپ تاپ های Vaio این برند، با کیفیت و پر طرفدار خواهند بود؟

پیشنهاد می کنیم ویدئوی زیر را مشاهده کنید تا عملکرد این دستگاه را بهتر ببینید.

منبع: Engadget

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات