MSI تبلت 7.85 اینچی Primo 81 را برای رقابت با آیپد مینی معرفی کرد

MSI تبلت 7.85 اینچی Primo 81 را برای رقابت با آیپد مینی معرفی کرد

نمایشگاه کامپیوتکس آغاز شده است؛ کمپانی‌های مختلف نیز از این فرصت استفاده نموده و نسبت به معرفی محصولات جدید خود اقدام کرده‌اند. یکی از محصولات جالب MSI، تبلت هم اندازه آیپد مینی با نام Primo 81 است؛ که شباهت‌های بسیاری به تبلت کوچک اپل دارد. این تبلت 7.85 اینچی اندرویدی مجهز به صفحه نمایش با رزولوشن 1024 در 768 ساخت ال جی است، درست همان صفحه نمایشی که ال جی برای آیپد مینی نیز تولید کرده است.

صفحه نمایش 7.85 اینچی Primo 81 دقیقا همان صفحه نمایشی است که در آیپد مینی نیز استفاده شده است. دقت نمایش رنگ‌ها، زاویه دید و حتی کنتراست تصویر آن نیز با آیپد مینی تفاوت چندانی ندارد.

تبلت کوچک MSI دارای ضخامت 7.8 میلی‌متر، یعنی کمی ضخیم‌تر از آیپد مینی با ضخامت 7.2 میلی‌متر است. کیفیت ساخت این تبلت نیز در مقایسه با آیپد مینی بد نیست و تقریبا از مواد شبیه به تبلت اپل در ساخت آن استفاده شده است.

تبلت Primo 81 مجهز به اندروید 4.2 است و از یک پردازنده 4 هسته‌ای ساخت Allwinner به نام A315، یک گیگابایت حافظه رم و یک باتری 3500 میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد.

هنوز قیمت آن مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود این تبلت طی هفته‌های آینده وارد بازار آسیا و سپس کشورهای دیگر شود.

MSI علاوه بر Primo 81 یک تبلت 9.7 اینچی (درست هم سایز آیپد 4) را نیز با نام Primo 93 به نمایش گذاشته که هنوز اطلاعات فنی آن مشخص نشده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده