با برخی از مشکلات جدی iPad2 آشنا شوید

با برخی از مشکلات جدی iPad2 آشنا شوید

برخی از دارندگان iPad2 متوجه مشکلاتی در تبلت زیبا و براق خود شده اند و آن مشکلات را از طریق انجمن پشتیبانی اپل اعلام کرده اند، از مهمترین مشکلات گزارش شده iPad می توان به: پراکندگی نور پس زمینه نمایشگر و هنگ کردن تبلت در زمان استفاده از نرم افزار جدید گفتگوی ویدیویی FaceTime اشاره کرد.

اولین بار سایت Apple Insider مشکل فریز شدن تبلت iPad 2 را در زمان استفاده از نرم افزار FaceTime گزارش کرده بود. کاربران می گویند وقتی برای استفاده مجدد از نرم افزار گفتگوی ویدیوی FaceTime ، آن را اجرا می کنند، تصویر گرفته شده توسط دوربین برروی صفحه باقی می ماند و تبلت بطور کامل هنگ می کند و تنها با ریستارت کردن مجدد iPad با نگه داشتن دکمه پاور، تبلت مجددا در دسترس قرار می گیرد. هنوز هیچ راه حلی برای رفع این مشکل پیدا نشده است.

یکی از کاربران iPad2 در این رابطه گفته است: "من در یک روز دو بار با این مشکل مواجه شده ام، این مشکل می بایست در اسرع وقت رفع شود."

به نظر می رسد، مشکل بوجود آمده در Facetime، در بروزرسانی های آینده iOS رفع گردد ولی اپل هنوز در این رابطه صحبتی نکرده است.

مشکل از کار افتادن iPad2 در هنگام استفاده از نرم افزار Facetime تنها مشکل این تبلت محبوب نیست. برخی از دارندگان iPad2 از پراکندگی و عبور بی مورد نور از پس زمینه نمایشگر iPad2، شکایت کرده اند. این کاربران گزارش کرده اند که مقداری نور در لبه های نمایشگر ایجاد می شود که ربطی به تصویر نمایش داده شده ندارد. این مشکل بیشتر در تصاویر تیره و تاریک مشاهده شده است. Apple هنوز پاسخی به این مشکل نداده است. اما یک از مسئولین فروشگاه اپل اعلام کرده که حتی پس از تعویض تبلت، در تبلت جدید نیز باز هم مشکل قابل مشاهده است.

David Martin مسئول فروشگاه ذکر شده اعلام کرده که Apple منبع این مشکل را پیدا کرده است و iPad هایی که بعدا تولید خواهند شد این مشکل را نخواهند داشت. او همچنین اشاره کرده است که گارانتی iPad2 برای مدت یک سال اعتبار دارد و کاربران می توانند کمی صبر کنند تا نسخه بدون مشکل iPad2 تولید و عرضه شود تا iPad2 خود را با نسخه بدون مشکل تعویض کنند.

همچنین براساس اعلام وب سایت 9to5Mac برخی از کاربران iPad 2 دچار مشکلاتی نظیر پیکسل سوخته و یا مشاهده نور زرد در حاشیه نمایشگر شده اند.

رنگ زرد اضافی در iPad 2

به نظر می رسد Apple در حال بررسی و رفع این مشکلات است و دستگاه های تولیدی جدید iPad2 بدون این مشکلات تولید و عرضه خواهند شد.

منبع: PC World

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده