نگاه اجمالی به تبلت های موجود یا در راه بازار

دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۵
مطالعه 3 دقیقه
بسیاری از شما قصد خرید نوت بوک ، تبلت یا نت بوک دارید. ولی نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید و یا ممکن است اطلاعات کافی در مورد تبلت ها نداشته باشید. اگر کاربرد شما، استفاده روزمره است و نیاز به نرم افزار های خاص یا سنگینی ندارید، Tablet ها می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند. در ادامه انواع تبلت هایی که در بازار جهانی موجود هستند و به زودی به کشور ما نیز وارد خواهند شد را لیست کرده ایم.
تبلیغات

تعداد زیادی از شما به بحث تبلت ها علاقه دارید و شاید تا کنون تبلت مورد نظر خود را هم انتخاب کرده و منتظر کاهش قیمت یا ورود این مدل به بازار هستید. ولی آیا واقعا همه تبلت های تولید شده را می شناسید و انتخاب شما درست است؟

ما در این مقاله لیستی از تبلت های موجود در بازار و تبلت هایی که به زودی به بازار وارد می شوند را در اختیار شما قرار می دهیم . هر کدام از تبلت های نام برده شده در جدول که پیشتر بررسی شده باشند، دارای لینکی هستند  که  با کلیک کردن روی آنه می توانید توضیحات بیشتری مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است که همه تبلت های درج شده ، مربوط به بازار امریکا بوده و صرفا وارد ایران نمی شوند.

اگر شما هم قصد خرید تبلت یا نت بوک دارید، می توانید در بخش نظرات پرسش خود را مطرح کنید و از راهنمایی ها و تجربیات پرتال راهنمای خرید زومیت بهره ببرید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات