تبلت Galaxy Tab هک شد تا بالاخره اندروید 2.3 را اجرا کند

تبلت Galaxy Tab هک شد تا بالاخره اندروید 2.3  را اجرا کند

خریداران تلبت Galaxy Tab سامسونگ مدت هاست منتظر نسخه بروز رسانی سیستم عامل اندروید گوگل از Froyo (نسخه 2.2 اندروید) به Gingerbread (نسخه 2.3) اندروید هستند. به نظر می رسد یکی از کاربران Galaxy Tab به اندازه دیگران صبور نبوده و بیش از این منتظر گوگل نمانده است و نسخه 2.3 را برروی گلکسی نصب و اجرا کرد.

نسخه 2.2 اندروید مناسب صفحه های نمایش بزرگ تبلت ها نیست ولی Gingerbread کمی بهتر است و کار کردن با تلبت ها را راحت می کند.

Technomancer یکی از کاربران انجمن XDA Developers است که توانسته گلکسی را هک کند تا Gingerbread را اجرا کند. دارندگان Galaxy Tab سامسونگ برای بروز رسانی به نسخه 2.3 اندروید تنها کافی است یک فایل هک شده Gingerbread را دانلود کرده و پس از غیرفعال کردن وضعیت حفاظتی سیستم عامل آن را اجرا کنند. البته در انجام روند بروز رسانی می بایست دقت کنید تا مراحل را درست و به موقع انجام دهید.

برای خارج کردن تبلت خود از حالت Protected به این آدرس مراجعه نمایید و فایل بروزرسانی Gingerbread برای Galaxy Tab را از این آدرس دریافت کنید.

نسخه هک شده Gingerbread با مشکلات و باگ های اندکی اجرا می شود ولی امکانات مانند Wi-Fi، تماس تلفنی، انتقال و دریافت اطالاعات از 3G و GPS به خوبی کار می کنند. تیم XDA و Technomancer اعلام کردند که در حال رفع مشکلات این نسخه هستند و به زودی نسخه های کاملتر را نیز منتشر خواهد کرد.

منبع: XDA Developers | PC World

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده