با معرفی آیپد جدید ۴۴۹ دلاری اپل، آیپد ۹ اپل همچنان با قیمت ۳۲۹ دلار عرضه می‌شود

سه‌شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲
مطالعه 2 دقیقه
اپل در رویداد امروز خود نسل جدید آیپد مقرون‌به‌صرفه‌ی خود، یعنی آیپد ۱۰ را با قیمت ۴۴۹ دلار رونمایی کرد؛ اما مدل قبلی این محصول با برچسب قیمت ۳۲۹ دلار همچنان دردسترس خریداران است.
تبلیغات

اپل امروز نسل دهم آیپد را معرفی کرد؛ اما قیمت این دستگاه درمقایسه‌با نسل قبل افزایش یافت و مدل پایه‌ی آن اکنون با برچسب ۴۴۹ دلاری فروخته می‌شود. البته مشتریان همچنان می‌توانند مدل قبلی این تبلت را با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تر ۳۲۹ دلار تهیه کنند.

به‌نوشته‌ی 9to5Mac، جزئیات قیمتی آیپد ۱۰ اپل به‌شرح زیر است:

  • مدل ۶۴ گیگابایتی آیپد ۱۰ وای‌فای: ۴۴۹ دلار
  • مدل ۶۴ گیگابایتی آیپد ۱۰ وای‌فای با پشتیبانی از شبکه‌های تلفن‌همراه: ۵۹۹ دلار
  • مدل ۲۵۶ گیگابایتی آیپد ۱۰ وای‌فای: ۵۹۹ دلار
  • مدل ۲۵۶ گیگابایت یآيپد ۱۰ وای‌فای با پشتیبانی از شبکه‌های تلفن‌همراه: ۷۴۹ دلار

قیمت‌های درنظرگرفته‌شده برای آیپد ۱۰ درمقایسه‌با نسل قبلی افزایش چشمگیری یافته است. در مقام مقایسه، مدل پایه‌ی آیپد ۹ با قیمت ۳۲۹ دلار عرضه می‌شود؛ البته نسل جدید این تبلت ویژگی‌هایی مثل طراحی کاملاً جدید با نمایشگر ۱۰٫۹ اینچی، تراشه‌ی A14 Bionic، پشتیبانی از 5G و درگاه USB C را ارائه می‌دهد.

به‌هرحال، آیپد ۹ همچنان با برچسب ۳۲۹ دلاری دردسترس خریداران قرار دارد که باعث می‌شود گزینه‌ای جذاب برای بسیاری از افراد باشد. اپل نیز از این موضوع اطلاع دارد؛ به‌همین‌دلیل، همچنان به فروش آن ادامه خواهد داد. خریداران می‌توانند آیپد ۱۰ جدید را از امروز سفارش دهند و عرضه‌ی این محصول نیز از ۲۶ اکتبر (چهارم آبان ۱۴۰۱) آغاز خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات