وقتی نوکیا هم تبلت خود را به بازار عرضه می کند...

وقتی نوکیا هم تبلت خود را به بازار عرضه می کند...

وقتی تعداد کاربران اینترنتی مشتاق خبرهای دست اول زیاد می شوند، کار شرکت ها هم سخت تر می گردد. اگرچه هر شرکتی برای ارائه محصولاتش، زمان خاصی را در نظر می گیرد ولی کاربران محترم خبرساز، پیش از موعد خبری را که از جاسوسان خود دریافت کرده اند، در سایت خود درج می کنند. این بار ما هم می خواهیم جزو این خبرسازان باشیم و خبر ورود تبلت های جدید Nokia را به شما اعلام کنیم.

نوکیا جزو برندهای پرطرفدار موبایل است. هنوز هم با ورود بسیاری از برند های مختلف مانند Apple و Samsung و ..  نوکیا طرفداران خاص خود را دارد. این بار نیز این کمپانی تصمیم گرفته تبلت جدید خود را به بازار عرضه کند. تبلتی که سیستم عامل آن نه اندروید است و نه iOS. بلکه سیستم عامل MeeGo به همراه پردازنده اینتل در این تبلت استفاده شده است.

عکسی که در بالا به شما نشان دادیم، عکس واضحی نیست ولی اولین عکسی است که از تبلت جدید MeeGo نوکیا انداخته شده است. از روی عکس می توان تشخیص داد که این تبلت تقریبا 7 اینچ است. اگر روشنایی نمایشگر خود را هم زیاد کنید، می توانید لوگوی Nokia را به وضوح ببینید. قاب تبلت نیز براق است و در کل طراحی این تبلت تقریبا مشابه طراحی است که نوکیا در گوشی هایش استفاده می کند.

نوکیا این تبلت را با استفاده از محصولات Intel به بازار ارائه خواهد کرد. ولی زمان و مکان دقیق آن هنوز مشخص نیست. اینطور شایعه شده که سازنده های تلفن همراه نوکیا هم می خواهند در گوشی هایی که قرار است در آینده ارائه شود از سیستم عامل MeeGo استفاده کنند.

به زودی در همایش جهانی Mobile که در اواسط فبریه برگذار می شود، مشخص می گردد که این تبلت چه زمانی وارد بازار خواهد شد و چه مشخصاتی خواهد داشت. همچنین مشخص می شود نوکیا قرار است از سیستم عامل قدیمی خود یعنی Symbian استفاده کند یا طبق شایعات از سیستم عامل Windows Phone 7 و یا MeeGo بهره برد.

منبع: DigitalTrends

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده