سامسونگ دیسپلی نام تجاری ‌S-Foldable را به ثبت رساند

سامسونگ دیسپلی نام تجاری ‌S-Foldable را به ثبت رساند

گفته می‌شود نام تجاری S-Foldable مرتبط با صفحه‌نمایش خاصی است که سامسونگ دیسپلی برای مدل‌های تبلت تاشوی سامسونگ می‌سازد.

به نظر می‌رسد زمان آن رسیده است تا علاوه بر گوشی‌ تاشو شاهد حضور تبلت‌ تاشو در بازار باشیم. یکی از تولیدکنندگانی که این اتفاق را رقم خواهد زد، شرکت کره‌ای سامسونگ است. MSPowerUser مدعی است که تبلت‌های جدید سامسونگ در اوایل سال ۲۰۲۲ روانهٔ بازار خواهند شد.

مدل‌های تبلت تاشوی سامسونگ از صفحه‌نمایشی در طراحی و به شکل Z هستند که نمونه‌ای از این طراحی در برخی از گوشی‌های تاشو مشاهده شد. چنین طراحی با توجه به صفحه‌نمایش بزرگ‌تر تبلت‌ در مقایسه با گوشی‌ هوشمند، می‌تواند چالشی سخت برای شرکت‌های سازندهٔ تبلت باشد؛ اما به نظر می‌رسد سامسونگ دیسپلی که از زیرمجموعه‌های اصلی سامسونگ است، توانسته چالش‌های پیش‌ روی شرکت کره‌ای را برطرف سازد.

سامسونگ دیسپلی تجاری صفحه‌ نمایش مورد نظر را با نام S-Foldable به ثبت رسانده است. با توجه به بازخورد خوبی که گوشی‌های تاشو داشتند و اینکه اکثر شرکت‌های بزرگ فعال در زمینهٔ تولید تلفن هوشمند به‌دنبال ساخت و معرفی مدلی با برند خود هستند، دور از انتظار نیست که شاهد عرضهٔ تبلت‌های تاشو در آینده باشیم.

طراحی مفهومی از گوشی تاشوی سامسونگ

درهرصورت، طراحی مستقل طرح مفهومی تبلت تاشوی سامسونگ با طراحی مشابه Z در فضای مجازی منتشر کرده است  تا درک درستی از طراحی احتمالی محصول آیندهٔ شرکت کره‌ای داشته باشیم. البته امکان دارد طراحی نهایی محصول معرفی‌نشدهٔ سامسونگ با آنچه در تصویر بالا مشاهده می‌کنیم، کاملاً متفاوت باشد.

نظر شما کاربران زومیت چیست؟ آیا تبلت یا گوشی هوشمندی با چنین طراحی با استقبال علاقه‌مندان حوزهٔ فناوری روبه‌رو خواهد شد؟ آیا علاقه‌مند به داشتن تبلت یا گوشی هوشمندی با این طراحی هستید؟

منبع mspoweruser
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده