آیپد مینی جدید و آیپد اقتصادی اپل در راه هستند

آیپد مینی جدید و آیپد اقتصادی اپل در راه هستند

براساس آخرین پرونده‌های ثبت‌شده در وب‌سایت کمیسیون اوراسیا، اپل به‌زودی آیپد مینی جدید و آیپد ارزان‌قیمت‌ خود را به بازار معرفی می‌کند.

آخرین اخبار حاکی از آن است که اپل، آیپدهای جدید خود را در پایگاه کمیسیون اوراسیا ثبت کرده است. کمیسیون اوراسیا مسکو، داده‌های محصولات را همانند FCC ایالات متحده، ثبت و نگه‌داری می‌کند.

براساس آخرین اخبار منتشرشده براساس پرونده‌های ثبت‌شده، به‌نظر می‌رسد به‌زودی آیپد مینی ۵ اپل و آیپد اقتصادی اپل به بازار معرفی خواهند شد.

دیتابیس پایگاه کمیسیون اوراسیا پیش از این نیز اطلاعاتی در مورد محصولات جدید اپل به‌‌اشتراک گذاشته بود. MySmartPrice از ثبت فایل‌های جدید در پایگاه کمیسیون اوراسیا مطلع شد و این موضوع را فاش کرده است. به‌نظر می‌رسد دو پرونده‌ی مختلف در پایگاه ثبت شده که هر دو خبر از معرفی آیپد‌های جدید اپل با سیستم‌عامل نسخه‌ی iOS 12 می‌دهند.

یکی از پرونده‌ها به پنج مدل مختلف آیپد و پرونده‌ی دوم به دو مدل مختلف اشاره دارد. معمولا هر مدل با یک شماره مدل متفاوت براساس حافظه‌ی ذخیره‌سازی و قابلیت‌های LTE نام‌گذاری می‌شود. اطلاعات فاش‌شده‌ی جدید با شایعه‌هایی که قبلا منتشر شده بود، مطابقت دارد. پیش‌تر گفته شده بود که اپل قصد دارد در سال ۲۰۱۹ میلادی یک مدل آیپد مینی جدید و یک مدل آیپد ارزان‌قیمت به بازار معرفی کند.

مینگ چی‌کو پیش‌بینی کرده که کوپرتینونشین‌ها در سال جدید میلادی، آیپد مینی جدید و ارتقاءیافته‌ای با نمایشگر ۷.۹ اینچی به بازار عرضه می‌کنند. اپل سال‌ها است که آیپد مینی را به‌روزرسانی نکرده و بسیاری معتقد هستند که کوپرتینونشین‌ها برنامه‌ای برای به‌روزرسانی این محصول ندارند. اما ظاهراً اپل قصد دارد برای کاربرانی که فرم فکتور این دستگاه را دوست دارند، دستگاهی جدید روانه‌ی بازار کند.

در ماه مارس ۲۰۱۸ میلادی، اپل آیپد ۹.۷ اینچی به‌روزرسانی‌شده‌ای را معرفی کرد. در حالی‌که همه‌ی چشم‌ها به آیپد پرو دوخته شده است، اما کاربرانی هم هستند که تمایل دارند تبلت ارزان‌‌قیمت‌تری از اپل خریداری کنند و آیپد ۷ اینچی اپل با قیمت ۳۲۹ دلار گزینه‌ی خوبی برای آن‌ها خواهد بود. اپل معمولا این مدل را هر سال به‌روزرسانی می‌کند.

متأسفانه در پرونده‌ی ثبت‌شده در کمیسیون اوراسیا، اطلاعاتی در مورد طراحی ظاهری دستگاه ارائه نشده است. هنوز مشخص نیست کوپرتینونشین‌ها چه تصمیمی در مورد کاهش اندازه‌ی حاشیه‌های دستگاه گرفته‌اند یا چه تصمیمی در مورد حسگر فیس‌آیدی یا استفاده از پورت USB-C دارند.

منبع techcrunch
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده