CES 2011: بررسی تبلت های 10 اینچی ویوسونیک

شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۲۶
مطالعه 2 دقیقه
تبلت های قبلی ویوسونیک هر دو سیستم عامل اندروید 1.6 و ویندوز 7 را اجرا می کرند ولی قابلیت های نرم افزاری بسیار ضعیفی داشتند و استقبالی از آنها نشد، سری جدید تبلت های ViewPad 10 که در نمایشگاه CES امسال به نمایش گذاشته شدند به کلی متفاوت هستند این تبلت ها از یک سیستم عامل اندروید 2.2 استفاده می کنند و دارای فناوری بسیار جالب Tap UI هستند.
تبلیغات

فناوری Tap UI تغییراتی در سیستم عامل اندروید ایجاد کرده است تا با سیستم عامل موبایل ها متفاوت باشد و استفاده از آن در تبلت راحتر شود.

DSCF4087-420-90

این تبلت از پردازنده Tegra 250 اندویدیا و512 مگابایت حافظه رم استفاده می کند و نمایشگر LCD آن همانند iPad وضوح تصویر 1024 در 600 پیکسل دارد.

بازده این تبلت بسیار خوب است. Tab UI نیز برای استفاده بهتر از صفحه 10 اینچی این تبلت طراحی شده است تا سیستم عامل مخصوص تبلت ها یعنی اندروید 3 منتشر شود.

DSCF4090-420-90

این تبلت دارای قابلیت های خاصی است، یکی از این قابلیت های Family Account یا حساب خانواده است که توسط آن هر کدام از اعضاء خانواده می توانند یک اکانت برای ورود به تبلت خواهند داشت و این کمک می کند تا چند نفر از یک تبلت استفاده کنند و زمان ورود تنظیمات خود را داشته باشند و ظاهر تبلت را براساس سلیقه خود تغییر دهند بدون اینکه به تنظیمات دیگری تغییری وارد کنند.

DSCF4094-420-90

برخلاف بسیاری از تبلت ها که عکس العمل کندی دارند و برخی از دستورات را با تاخیر انجام می دهند این تبلت سرعت بسیار خوبی دارد و صفحه نمایش لمسی آن نیز سریع پاسخ می دهد.

منبع:  Tech Radar

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات