با تبلت های اقتصادی و میانرده جدید لنوو آشنا شوید

جمعه ۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
لنوو دست به معرفی پنج تبلت اندرویدی جدید زده که در گروه تبلت‌های اقتصادی و میان‌رده قرار می‌گیرند.

تبلت‌های اندرویدی در چند سال اخیر آن‌چنان مورد استقبال قرار نگرفته‌اند؛ اما نمی‌توان گفت که دوران آن‌ها به پایان رسیده است. شرکت چینی لنوو، با معرفی پنج تبلت اندرویدی جدید اقدام به به‌روزرسانی محصولات سال گذشته‌ی خود کرده است.

این تبلت‌ها به سه گروه تقسیم می‌شوند. تبلت‌های سری E که در رده‌ی اقتصادی قرار می‌گیرند و در سه اندازه‌ی ۷، ۸ و ۱۰ اینچی عرضه می‌شوند. تبلت میان‌رده‌ی ام ۱۰ (M10) نیز از نمایشگر ۱۰ اینچی استفاده می‌کند. آخرین عضو این مجموعه هم تبلتی با نام پی ۱۰ (P10) و با نمایشگر ۱۰ اینچی است که از نظر مشخصات فنی بالاتر از ام ۱۰ قرار می‌گیرد.

با توجه به مشخصات فنی این تبلت‌ها، هیچ‌کدام از آن‌ها دارای مشخصات جذابی نیستند. در واقع، این تبلت‌ها می‌توانند تقش محصولاتی مناسب را برای خانواده‌ها بازی‌کنند؛ اما چندان قدرتمند نیستند که برای تولید محتوا مناسب باشند.

خوشبختانه قیمت این تبلت‌های جدید نیز کاملا با مشخصات آن‌ها تطابق دارد. تبلت ای ۷ (E7) ارزان‌ترین محصول این مجموعه است که با قیمت ۷۰ دلار و در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. شایان ذکر است که ای ۷ تنها از طریق فروشگاه‌های والمارت به فروش می‌رسد. محصول بعدی از سری E نیز ای ۸ (E8) نام دارد که برچسب قیمت ۱۰۰ دلاری برای آن در نظر گرفته شده است و هم‌اکنون امکان خرید آن از طریق والمارت وجود دارد. آخرین تبلت از سری E نیز ای ۱۰ (E10) نامیده شده که از ماه اکتبر و با قیمت ۱۳۰ دلار به‌فروش می‌رسد.

Lenovo در رابطه با قیمت‌گذاری و زمان عرضه‌ی دو تبلت ام ۱۰ و پی ۱۰ حرفی به‌میان نیاورده است. اما قول داده که امکان پیش‌سفارش آن‌ها در فصل زمستان فراهم شود. در انتها می‌توانید مشخصات فنی این پنج تبلت را مشاهده کنید.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود