شایعات حاکی از این است که سه مدل iPad2 ضد لکه در بهار به بازار خواهد آمد

شایعات حاکی از این است که سه مدل iPad2  ضد لکه در بهار به بازار خواهد آمد

اگر از یکی از دوستانتان که iPad دارد، بخواهید معایب iPad را بگوید، از لکه هایی که در اثر لمس صفحه روی آن ایجاد می شود، گله خواهد کرد. یکی از ایرادات iPad این است که به دلیل لمسی بودن صفحه  باید دائما انگشتان خود را روی صفحه آن بکشید، این در حالی است که صفحه iPad بسیار براق بوده و لکه ها روی آن کاملا نمایان خواهند بود. آیا Apple این ایراد iPad را رفع خواهد کرد؟

شایعات زیادی در مورد ورژن جدید iPad شنیده می شود. این ورژن که iPad2 نامیده شده، احتمالا باریک تر از iPad معمولی است و بلندگوی قوی تری نیز دارد. ظاهرا دو دوربین هم به iPad2 اضافه شده است. ضمن اینکه صفحه نمایش این مدل ضد لکه و جای دست است و نور اطراف را کمتر منعکس خواهد کرد.

اگر یک روز با iPad کار کنید، متوجه می شوید که iPad چشمان شما را به شدت اذیت می کند. این تبلت نور بسیار زیادی از خود ساتع می کند و علاوه بر آن نور محیط را نیز به شدت منعکس می کند. اگر نور محیط زیاد باشد، صفحه iPad به خوبی قابل رویت نخواهد بود. باید دید Apple با این ایرادات چه می خواهد بکند. علاوه بر این، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید جای دست و لکه روی این آیپد خیلی اذیت کننده است.

بر اساس خبر هایی که از منابع داخل این شرکت به دست ما رسیده، اپل قصد دارد تبلت iPad را ارتقا داده و در بهار 2011 آن را به بازار ارائه کند.

منبع : DigitalTrends

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده