قلم جدید سرفیس پرو 4 در پنج رنگ و با دوام باتری یکساله عرضه می‌شود

سه‌شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۲
مطالعه 1 دقیقه
در جریان برگزاری کنفرانس مایکروسافت، این کمپانی نسل جدید سرفیس پرو ۴ را معرفی کرد. در کنار سرفیس پرو ۴ همچون سال گذشته شاهد قرار گرفتن قلم نیز خواهیم بود. در ادامه با زومیت باشید تا نگاهی به نسل جدید قلم مایکروسافت داشته باشیم.
تبلیغات

 مایکروسافت در جریان مراسم معرفی نسل جدید محصولات خود، از سرفیس پرو ۴ رونمایی کرد. مایکروسافت مدعی است که به همراه سرفیس رو ۴ بهترین قلم موجود در بازار را عرضه خواهد کرد. این قلم از ۱٫۰۲۴سطح فشار پشتیبانی می‌کند که نشان دهنده‌ی قدرت بالای این محصول است. قلم جدید نسبت به نسل گذشته پیشرفت‌های خارق‌العاده‌ای داشته که بسیار جالب توجه است.

نوک قلم جدید را می‌توان برای انجام کارهای مختلفی نظیر نوشتن و طراحی عوض کرد. همانطور که اشاره کردیم وجود ۱٫۰۲۴ سطح فشار باعث افزایش دقت این قلم خواهد بود. این قلم جدید با یک پاک کن در طرف دیگرش همراه خواهد شد که می‌توان با استفاده از آن خطوط ثبت شده را پاک کرد.

همچون قلم سرفیس پرو ۳، می‌توان با استفاده از این قلم و دو بار کلیک، اپلیکیشن‌هایی نظیر وان نوت را اجرا کرد. در صورتی که قسمت پاک کن دار قلم را بصورت ادامه دار فشار دهیم، کورتانا فعال خواهد شد. این قلم را نمی‌توان شارژ کرد ولی می‌توان از آن برای یک سال تمام استفاده کرد! قلم جدید سرفیس پرو در ۵ پنج رنگ متفاوت روانه‌ی بازار خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات