تبلت 7 اینچی اسوس، رقیب سر سخت کیندل فایر با قیمت 199 تا 249 دلار

تبلت 7 اینچی اسوس، رقیب سر سخت کیندل فایر با قیمت 199 تا 249 دلار

بر طبق شایعات درز کرده به اینترنت، اسوس قرار است تبلت 7 اینچی خود را در ماه می به بازار عرضه کند. قیمت مدل پایه این تبلت 7 اینچی که قرار است مجهز به سیستم عامل اندروید باشد، 199$ دلار است. تبلت 7 اینچی اسوس قرار است اولین تبلت مجهز به Google Play Store باشد و این نشان از رابطه نزدیک اسوس و گوگل دارد. در ادامه جزئیات بیشتری از این تبلت را مشاهده می کنید.

شایعاتی که از طریق وب سایت DigiTimes به بیرون درز می کنند، معمولا معتبر بوده و پس از مدت کوتاهی به وقوع می پیوندند.این سایت در خبری اعلام کرده که اسوس و گوگل قصد دارند تبلت 7 اینچی خود را در ماه می و با قیمت 199 به بازار عرضه کنند. هدف اسوس از عرضه این تبلت، از دور خارج کردن کیندل فایر از چرخه رقیبانش است.

اسوس پیشتر در نمایشگاه CES 2012 در مورد تبلت 7 اینچی اش که قرار است مجهز به پردازنده قدرتمند Tegra 3 و نمایشگر 1280x800 پیکسل باشد، صحبت کرده بود ولی دقیقا زمان عرضه و قیمت آن را مشخص نکرده بود (که DigiTimes این زحمت را قبول کرد!)

برای مشاهده اطلاعات کامل این تبلت که اسوس در نمایشگاه CES 2012 در مورد آن صحبت کرده بود، مقاله "تبلت ارزان قیمت اسوس، رقیب کیندل فایر" را مطالعه کنید.

منبع: Theverge | لینک مطلب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده