آیپد 3 با نمایشگر QXGA در ماه مارس و آیپد 4 در اکتبر روانه بازار می شوند

آیپد 3 با نمایشگر QXGA در ماه مارس و آیپد 4 در اکتبر روانه بازار می شوند

چند سالی است که دنیای آی تی تشنه اخبار مربوط به تولیدات شرکت اپل است و بدون شک محصولات این شرکت، جزء، معدود محصولات ساخت بشر است که پیش از ارائه رسمی به بازار، تنور شایعات مرتبط با آنها داغ می شود. اینک و در حالی که اخبار فناوری، مدتی است بر نمایشگاه CES 2012 متمرکز شده، شایعات جدیدی توسط تولیدکنندگان تایوانی قطعات آیپد در مورد نسل جدید تبلت اپل منتشر شده است.

پیش از آنکه همه اخبار مربوط به اپل در دریایی از خبرهای نمایشگاه CES 2012 گم شود، آخرین شایعه مربوط به آیپد را هم بشنوید. به گزارش DigiTimes، آیپد 3 در مارس (فروردین 1391) و آیپد 4 مشهور نیز حدود شش ماه پس از آن و در اکتبر (آذر 1391) روانه بازار خواهد شد.

براساس اعلان سایت مذکور، منبع این خبر کسی نیست جز تولیدکنندگان تایوانی قطعات آیپد. این منابع، علاوه بر زمان ورود تبلت های جدید اپل به بازار، خبر از ارائه آیپد 3 با نمایشگر QXGA (رزولوشن 1536x2048 پیکسل) و عمر طولانی تر باتری نسبت به مدلهای قبلی داده اند. همچنین به نظر می رسد که اپل، آیپد 3 را با قیمت 399 دلار آمریکا یعنی 100 دلار ارزان تر از مدل پایه آیپد 2 عرضه خواهد کرد.

مقالات مرتبط:

  • جمع بندی: هر آنچه در مورد iPad 3 می دانیم
  • آیفون 5 با صفحه نمایش 4 اینچ و iPad 3 کمی ضخیم تر و پروضوح تر در سال 2012 وارد بازار می شوند

کاهش قیمت آیپدها را می توان گام بزرگی برای اپل در حفظ برتری نسبت به سایر رقبا دانست، این منابع همچنین مطرح کرده اند که آیپد 4، صفحه نمایشی 9.7 اینچی و مشخصات سخت افزاری قوی تری خواهد داشت. این منابع همچنین اعلام کرده اند که iPad 4 از نظر نرم افزارهای داخلی نیز پیشرفت های زیادی خواهد کرد تا قدرت رقابتش را با همتاهای ویندوز و آندرویدی خود افزایش دهد. همانطور که می دانید در همین زمان تبلت های ویندوز 8 و آندروید 4 نیز با قدرت وارد بازار خواهند شد.

منبع : LaptopMag

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده