اپل آیپد مینی 3 را در مراسم 24 مهر ماه رونمایی خواهد کرد

اپل آیپد مینی 3 را در مراسم 24 مهر ماه رونمایی خواهد کرد

آخرین نسل از رده آیپد‌های مینی اپل اکنون با احتمال بسیار بیشتری در ۱۶ اکتبر برابر با ۲۴ مهرماه رونمایی خواهد شد. اپل در این روز کنفرانسی را برای رونمایی از آیپد‌های جدید ترتیب داده است و دعوتنامه آن را نیز چند وقتی است که ارسال کرده است. در ادامه با زومیت همراه باشید تا بیشتر درباره سومین نسل از آیپد‌های مینی صحبت کنیم.

برادر کوچکتر آیپد ایر ۲ به احتمال فراوان با نام و مشخصاتی متفاوت رونمایی خواهد شد. شایعات مختلف مدعی‌اند نام این تبلت جدید کلمه مینی را خواهد داشت و شاید برای یکپارچگی بیشتر نام ایر را نیز به خود بگیرد و در نهایت آیپد ایر مینی خوانده شود. همانطور که در نسل دوم سری مینی دیدید، اپل این تبلت را iPad mini 2 نام گذاری نکرد و به جای آن نام iPad mini with Retina display را برای نسل دوم سری مینی آیپد‌های خود برگزید. پس ممکن است نام این دستگاه باز هم تغییر کند و با نسل بزرگتر خود شباهت پیدا کند.

مقاله مرتبط:

  • تصویری از نمونه‌ی اولیه آیپدمینی 3 با حس‌گر اثر انگشت فاش شد

البته هنوز هیچگونه مشخصاتی از آیپد مینی ۳ به صورت رسمی تایید نشده و تنها شایعات، گمانه‌زنی‌ها و گزارش‌های مختلف هستند که برخی ویژگی‌های این دستگاه را مدعی‌اند. اما بر طبق شناختی که از اپل داریم و همچنین گزارش‌های مختلف می‌توان چند حدس نزدیک به واقعیت را در این باره مطرح کرد:

  • ظاهری بسیار شبیه به آیپد مینی نسل دوم
  • صفحه نمایش رتینا با رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل
  • نام گذاری صفحه نمایش با اسم Retina HD (شبیه به آیفون 6 و 6 پلاس)
  • دوربین پشت ۴ و دوربین جلوی ۱.۲ مگاپیکسل

iPad mini 3 leaked image 720

iOS 8 نیز قطعا سیستم عامل پیش‌فرض تبلت‌های جدید اپل خواهد بود. قیمت این آیپد هنوز مشخص نیست اما به تازگی تصویری از این دستگاه نیز فاش شده (تصویر بالا)که می‌تواند شما را با ظاهر و طراحی آیپد مینی ۳ بیشتر آشنا کند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده