گلکسی تب اس 3 احتمالا ۱۱ شهریور معرفی می‌شود

گلکسی تب اس 3 احتمالا ۱۱ شهریور معرفی می‌شود

 سامسونگ ظاهرا قصد دارد ۱۱ شهریور از گلکسی تب اس ۳ رونمایی کند. فعلا تنها شایعاتی در خصوص معرفی این محصول منتشر شده است و شاهد هیچ اطلاعاتی در خصوص سخت‌افزار و طراحی آن نیستیم. همراه زومیت باشید.

در طول چند سال گذشته، سری گلکسی تب اس، پرچم‌دار تبلت‌های سامسونگ به حساب می‌آمد. در این بین سری گلکسی تب A جزو میان‌رده‌ها به حساب می‌آیند و سری گلکسی تب E در بخش پایین‌رده‌ها قرار می‌گیرند. حال گفته می‌شود که این شرکت تصمیم دارد یکم سپتامبر (۱۱ شهریور) سومین نسل از سری گلکسی تب S را معرفی کند. این رویداد تقریبا یک ماه بعد از معرفی گلکسی نوت ۷ صورت می‌گیرد. این محصول که به احتمال زیاد نامش گلکسی تب S3 خواهد بود، بر اساس سابقه از مشخصات بالایی بهره می‌برد و همانند نسل‌های پیشین از نمایشگر سوپر آمولد برخوردار خواهد بود. اطلاعاتی در خصوص مشخصات این محصول فاش نشده اما احتمالا دو نسخه از آن روانه بازار می‌شود که تفاوت آن‌ها در سایز نمایشگرشان است. نسبت تصویر این دو نسخه ۴:۳ است و این بدان معناست که می‌تواند وضوح ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل را ارائه کند. البته چنین وضوحی در گلکسی تب S۲ نیز وجود داشت. به نظر می‌رسد که این محصول از پردازنده قدرتمند اکسینوس بهره می‌برد. البته پردازنده اکسینوس ۸۸۹۰ یا ۸۸۹۳ که روی گلکسی اس ۷ و (شایعات) گلکسی نوت ۷ وجود داشت، نخواهد بود.

این اطلاعات توسط Eldar Murtazin فاش شده است. وی یک روزنامه نگار معروف روسی است که در گذشته اطلاعات زیادی را در خصوص سامسونگ به خصوص در زمان رویداد‌های خبری و معرفی محصول جدید منتشر کرده است. پس با این اوصاف می‌توان پی برد که اطلاعات امروز چندان بی‌ارزش نیستند و ممکن است چنین محصولی در راه باشد. البته وی همچون Evleaks معروف نیست.

افراد بسیاری منتظر هستند تا سامسونگ تبلت جدیدش را با نام گلکسی Tab S3 معرفی کند، اما به نظر می‌رسد که این شرکت در جریان معرفی دستگاه مذکور، گلکسی گیر S3 را نیز معرفی خواهد کرد. لازم به یادآوری است که گلکسی گیر اس و گیر اس ۲ هر دو اوایل ماه سپتامبر در نمایشگاه IFA برلین معرفی شدند. البته این تنها سامسونگ نیست که در نخستین روز سپتامبر کنفرانس خبری دارد. هواوی و برخی تولیدکنندگان دیگر نیز برای این روز رویدادی را ترتیب داده‌اند. سامسونگ در واقع تنها شرکتی است که از تولید تبلت سود می‌برد و این دلیلی است تا به تولید تبلت‌های جدید ادامه دهد. امسال این شرکت هیچ تبلت جدیدی را به جز نسخه به روز شده گلکسی تب اس ۲ و گلکسی تب Iris معرفی نکرده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده