مایکروسافت احتمالا یک تبلت سرفیس جدید را در اکتبر رونمایی خواهد کرد

مایکروسافت احتمالا یک تبلت سرفیس جدید را در اکتبر رونمایی خواهد کرد

بر اساس گزارش جدید بدست آمده از DigiTimes، به نقل از منبع تایوانی واقع در زنجیره‌ی تامین و تولید محصولات مایکروسافت، یک دستگاه تبلت سرفیس جدید بزودی و در ماه سپتامبر وارد فاز تولید انبوه خواهد شد و در اکتبر شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.

 پیش‌تر و در ابتدای سال، گزارش شد که مایکروسافت در تلاش است تا تبلت Surface Mini را در کنار Surface Pro 3 رونمایی کند؛ اما پس از آن گفته شد که این کمپانی از تولید انبوه و معرفی سرفیس مینی بدلیل اینکه تفاوت رقابتی برای آن متصور نبوده صرف نظر کرده است. هنوز نیز برخی گزارشات به این موضوع اشاره دارند که سرفیس مینی دوباره به جریان افتاده و مایکروسافت ممکن است در تابستان امسال نسبت به معرفی آن اقدام کند؛ اما این گزارشات پایه و اساس محکمی ندارند. در هر حال جریان از هر قرار که باشد، به نظر می‌رسد بجز سرفیس مینی، مایکروسافت تبلت دیگری را نیز در دست آماده‌سازی دارد که احتمالا در پاییز امسال از آن پرده بر خواهد داشت.

در حال حاضر جزئیات اندکی از این تبلت جدید در دست است، اما گزارش ارائه شده نشان می‌دهند که سرفیس جدید از صفحه‌نمایش 10.6 اینچی و بدنه‌ای نازک‌تر و سبک‌تر از سرفیس پرو ۳ بهره می‌برد. دیجیتایمز همچنین اضافه می‌کند که شرکت‌های واقع در زنجیره‌ی تولید مایکروسافت انتظار دارند که این تبلت 10.6 اینچی جدید، فروشی بهتر و بالاتر از سرفیس پرو ۳ را تجربه کند. چنین فرضی بدین معنی خواهد بود که تولید این دستگاه در سطح بالاتری اجرا خواهد شد که نتیجه‌ی آن قیمت تمام شده‌ی پایین‌تر برای مصرف کنندگان خواهد بود.

نظر و گمانه‌زنی شما در این خصوص چیست؟ دیدگاه خود را با ما و سایر کاربران زومیت در بخش نظرات همین پست در میان بگذارید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید