یوگا هوم 310؛ تبلت خانوادگی لنوو در راه است

یوگا هوم 310؛ تبلت خانوادگی لنوو در راه است

Lenovo YOGA Home 310 نام جدیدترین محصول کمپانی چینی لنوو است که به تازگی تصاویری از آن در اینترنت منتشر شده است. این دستگاه که نوعی تبلت خانوادگی است، ابعاد بزرگ و مناسبی دارد و از قابلیت تغییر حالت از یک تبلت رومیزی تا یک صفحه نمایش بزرگ و نیز قابلیت نصب روی دیوار برخوردار است. در ادامه با زومیت همراه باشید.

به تازگی تصاویری از یک محصول شرکت لنوو با نام Lenovo YOGA Home 310 در اینترنت منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی یک تبلت بزرگ با قابلیت‌های تغییر حالت است. این دستگاه قابلیت استفاده‌ی خانگی در محیط‌های مختلف را دارد. همان‌طور که در تصاویر مشخص است، می‌توان از این تبلت در حالت‌های رومیزی، صفحه نمایش مستقل و حتی اتصال به دیوار استفاده کرد.

این دستگاه را می‌توان نوعی کامپیوتر All In One (AIO) نیز نامید که با صفحه نمایش بزرگ ۱۷.۳ اینچی، برای استفاده‌های مختلف مانند تماشای فیلم و تصویر، اشتراک ویدئو و کارهای روزمره می‌توان از آن بهره برد. طراحی زیبا و کاربردی آن باعث می‌شود که کاربر بتواند در موقعیت‌های مختلف به خوبی از آن استفاده کند. این دستگاه مجهز به پلتفرم AURA لنوو است که امکانات مدیای زیادی در اختیار کاربر می‌گذارد و نیز قابلیت‌های چندکاربره‌ی متنوعی دارد. به طور مثال دو کاربر به طور هم‌زمان می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند و بعلاوه اپلیکیشن‌های چندنفره‌ی جذابی نیز روی آن نصب شده‌ است. هم‌چنین دستیار هوشمند کورتانا نیز در امکانات نرم‌افزاری لنوو یوگا هوم ۳۱۰ گنجانده شده است. در مورد قیمت دستگاه جدید لنوو اخباری منتشر نشده ولی انتظار می‌رود این دستگاه قیمتی کمتر از دستگاه‌های مشابه که برای کاربرد خانوادگی ساخته می‌شوند داشته باشد.

منبع mspoweruser
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده