آموزش: چگونه با گوشی iPhone ، رایگان صحبت کنیم یا SMS بفرستیم

جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۳
مطالعه 2 دقیقه
شما می‌توانید با دوستانی که iPhone دارند به صورت رایگان صحبت کنید. البته به شرطی که شما هم گوشی iPhone داشته باشید. در واقع کاربرانی که گوشی iPhone داشته باشند می‌توانند به‌راحتی با کیفیت خوب و به صورت رایگان با هم صحبت کنند و SMS بفرستند. در ادامه آموزش صحبت کردن رایگان با آیفون را مشاهده خواهید کرد.
تبلیغات

ابتدا برای خود یک اکانت بسازید. اگر روش ساخت اکانت را نمی دانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

  • آموزش قدم به قدم استفاده از iPhone - نصب iTunes و ساخت اکانت برای گوشی

برنامه Viber را که رایگان نیز هست، از AppStore دانلود کنید. اگر روش نصب برنامه را نمی دانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

  • آموزش قدم به قدم استفاده از iPhone – دانلود و نصب برنامه‌های رایگان از iTunes

برنامه را باز کنید. ابتدا شماره موبایلتان پرسیده می‌شود. کشور ایران را انتخاب کنبد و شماره موبایل خود را بدون وارد کردن عدد صفر وارد کنید. یک کد 4 رقمی برای شما ارسال می‌شود. این کد را در قسمت درخواست شده وارد کنید.

این برنامه با اتصال به اینترنت کار می‌کند. همان‌طور که WiFi شما ON است برنامه Viber را باز کنید.

mzl.ezikrctu.320x480-75

به قسمت Contact برنامه بروید. در قسمت بالای Contact گزینه Viber را انتخاب کنید. همه دوستانی که Viber دارند برای شما نمایش داده می‌شوند. بنابراین وقت آن رسیده که به دوستان خود بگویید این برنامه را نصب کنند.

mzl.peziwohx.320x480-75

روی نام یکی از دوستانی که Viber دارند کلیک کنید. به‌راحتی می‌توانید با دوستان خود صحبت کنید. شما می‌توانید همچنین از طریق این برنامه SMS نیز ارسال کنید.

این برنامه بیشتر برای کاربرانی است که به اینترنت دسترسی داشته و دائما با گوشی خود Online هستند. علاوه بر این شما می‌توانید با عزیزانتان در خارج از کشور با کیفیت بسیار خوب صحبت کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات