نرم افزار StartUp Delayer 3: ساماندهی اجرای نرم افزارها در زمان بوت ویندوز

نرم افزار StartUp Delayer 3: ساماندهی اجرای نرم افزارها در زمان بوت ویندوز

بسیاری از نرم افزارها پس از بوت شدن سیستم عامل بصورت خودکار اجرا می شوند. برخی از این نرم افزارها ضرروی نبوده و باعث کاهش شدید سرعت ویندوز می شوند. شما همواره می توانید با استفاده از ابزار داخلی ویندوز یعنی msconfig این نرم افزارها را مدیریت نموده و نرم افزارهای غیرضرروی را از لیست برنامه های Startup خارج کنید اما Startup Delayer راه حل مطمئن تری است.

شما همواره می توانید از طریق MSConfig برنامه هایی که در زمان بوت ویندوز بصورت خودکار اجرا می شوند (StartUp) را حذف کنید برای این کار می بایست در قسمت Run عبارت msconfig را وارد نموده و پس از اجرای نرم افزار وارد قسمت Startup شوید در این قسمت لیست برنامه هایی که بصورت خودکار پس از اجرای سیستم عامل اجرا می شوند را مشاهده می کنید در کنار هر نرم افزار یک Checkbox وجود دارد، تیک هر کدام را که تمایل ندارید اجرا شود را بردارید.

اما برنامه مجانی Startup Delayer راه مطمئن تر و انعطاف پذیر تری است با این نرم افزار می توانید برنامه های مورد نظر خود را از لیست Startup حذف کنید و یا آنهایی که اهمیت کمتری دارند را با تاخیر نسبت با آنهایی که بااهمیت تر هستند اجرا کنید. با این روش همه نرم افزارهای Startup همزمان اجرا نمی شوند و سیستم عامل با سرعت بیشتری لود می شود.

با Startup Delayer می توانید شرایط خاصی را برای تاخیر تعریف کنید بعنوان مثال می توانید مشخص کنید تا زمانی که استفاده از CPU به کمتر از میزان خاصی نرسیده لیست نرم افزارهای موجود در شاخه Delayed را اجرا نکند.

StartupDelayer 3 به شما امکان اضافه کردن توضیحات برای نرم افزارهای StartUp را می دهد و قادر است علاوه بر نرم افزارهای Startup، سرویس های سیستمی را نیز مدیریت کند.

نسخه مجانی Startup Delayer 3 را می توانید از وب سایت R2 دانلود کنید:

Download Free Version of Startup Delayer 3 | Size: 6.9MB | R2.com.au

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده