اینترنت اکسپلورر 11 برای ویندوز 7 منتشر شد

اینترنت اکسپلورر 11 برای ویندوز 7 منتشر شد

گویا مایکروسافت با تجدید قوا پای در میدان رقابت با رقبا نهاده است. پیر دنیای تکنولوژی هر روز با ارائه‌ی نسخه‌ی جدید از نرم‌افزار‌ها، سیستم‌عامل یا ویژگی‌های جدید برای سرویس‌های خود نوید تولدی دوباره را به کاربران و علاقمندان خود می‌دهد. امروز نیز ردموندی‌ها خبر از آغاز عرضه‌ی نسخه‌ی جدید مرورگر خود برای کاربران ویندوز 7 داده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید تا مرروی بر نسخه‌ی جدید این مرورگر داشته باشیم.

امروز مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 11 را برای ویندوز 7 عرضه کرد. جدیدترین نسخه‌ی مرورگر مایکروسافت تحت یک بروزرسانی در هفته‌های آتی ارائه خواهد شد. کارکرد اینترنت اکسپلور در ویندوز ۷ در زمینه‌ی لودکردن صفحات، تعامل سریع‌تر با کاربر و بالارفتن کارایی برای جاوااسکریپت همراه بوده است، ضمنا استفاده از منابع سخت‌افزاری همچون پردازنده نیز در این نسخه بهینه‌تر شده است. با توجه  به استفاده بهینه‌تر نسخه‌ی جدید از منابع سخت‌افزاری، باتری کمتری را نیز مصرف می‌کند.

اینترنت اکسپلورر هم‌اکنون در ۹۵ زبان زنده ی دنیا قابل دانلود است. بروزرسانی خودکار اینترنت اکسپلورر در قالب بسته‌های بروز رسانی ویندوز در هفته‌های آتی آغاز خواهد شد که امروز نیز این نسخه برای کاربران نسخه‌ی IE11 Developer عرضه شده. در عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی آن، اینترنت اکسپلورر تبدیل به یکی از برترین مرورگرها خواهد شد چرا که بسیاری از ویژگی‌ها در این نسخه بهبود یافته است که استفاده از آن را در ویندوز 8.1 و 7 لذت بخش تر می‌کند.

شما از چه مرورگری برای وب گردی استفاده می‌کنید؟ اگر تجربه کار با IE11 را دارید تجربیات خود را با ما و دیگر زومیتی‌ها درمیان بگذارید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده