با Windows Easy Transfer نگران اطلاعات خود هنگام نصب ویندوز جدید نباشید

با Windows Easy Transfer نگران اطلاعات خود هنگام نصب ویندوز جدید نباشید

یکی ازمشکلاتی که اکثر کاربرهای ویندوزی در زمان تعویض سیستم عامل و یا مهاجرت کردن از ویندوز XP به 7 با آن روبرو هستند جابجایی اطلاعات پروفایل است. ابزار Windows Easy Transfer به کاربر این امکان را می دهد تا تنظیمات و فایل های خود را از یک کامپیوتر قدیمی به جدید انتقال دهد. کاربر همچنین می تواند از این ابزار برای بک-آپ گرفتن از اطلاعات و تنظیمات پروفایل ویندوز فعلی خود استفاده کند.

مایکروسافت همراه با ویندوز 7 ابزاری را ارائه کرده است که انتقال اطلاعات از سیستم عامل قدیمی به جدید را برای ما بسیار ساده کرده است، نام این ابزار Windows Easy Transfer می باشد. کار اصلی easy transfer تهیه یک نسخه از تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربر است، پس از جمع آوری اطلاعات، کاربر براحتی و تنها با چند کلیک تمامی اطلاعات خود را به سیستم عامل جدید انتقال می دهد.

یکی از نکات بسیار جالب این ابزار این است که حتما نیازی نیست که نام کاربرهای ساخته شده در ویندوز قدیمی با ویندوز جدید یکسان باشند، در واقع easy transfer قادر است پروفایل هر کاربری را به کاربر دیگر انتقال دهد.

پیش تر مدیران شبکه همیشه مجبور بودند مدت زیادی زمان صرف کنند تا ا اطلاعات کاربرهای local به Domain منتقل شوند، اما با Easy Transfer این جابجایی به سرعت و سهولت انجام می شود.

با Easy Transfer به راحتی می توانید: اکانت ها، ایمیل ها، لیست سایت های Favorite شده، ویدیو ها، تصاویر، موزیک ها، اسناد (Documents) و غیره را به سیستم عامل جدید منتقل کنید.

Easy transfer بصورت پیش فرض در ویندوز 7 وجود دارد ونیازی به نصب آن نیست ولی کاربرانی که از ویندوز اکس پی استفاده می کنند باید آنرا جداگانه دریافت و نصب کنند.

لینک دانلود easy transfer برای ویندوز اکس پی

منبع: www.zoomit.ir

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده