با این نرم افزار تبلت اندرویدی خود را به کروم‌کست تبدیل کنید

با این نرم افزار تبلت اندرویدی خود را به کروم‌کست تبدیل کنید

 گوگل چندی پیش از ابزار کوچک، ارزان، اما کارمد به نام کروم‌کست پرده برداشت که از طریق تلفن یا تبلت کنترل شده و ویدیوهایی که در مرورگر کروم این ابزارها پخش می‌شد را به صفحه نمایش بزرگ تلویزیون منتقل می‌کرد. اما اگر شما یک تبلت قدیمی اندرویدی دارید که دارای خروجی HDMI است، می‌توان آن را به کروم‌کست بدل کنید.

نرم افزار CheapCast تبلت قدیمی اندرویدی شما را به کروم کست تبدیل می‎کند. نرم افزارهای بسیاری وجود دارند که از طریق آنها قادر به ارسال تصاویر از تبلت به تلویزیون هستید، اما اپلیکیشن CheapCast، ابزار اندوریدی شما را به یک کروم کست بدل می‌کند، البته به شرطی که آن ابزار دارای خروجی HDMI باشد.

برای این کار ابتدا، نرم افزار CheapCast را از گوگل پلی دریافت نموده و سپس برروی تبلتی که قرار است نقش کروم کست را بازی کند، و همچنین ابزاری که قرار است آن را کنترل کند نصب کنید. سپس تبلت را از طریق خروجی HDMI به تلویزیون یا مانیتور مورد نظر خود متصل کنید و در نهایت نیز نرم افزار CheapCast را بر روی هر دو ابزار اجرا نمایید.

به این ترتیب تلفن هوشمند شما نقش ریموت کنترل را برای تبلت ایفا خواهد کرد و از طریق آن قادر به کنترل تصویر خروجی تبلت خواهید بود.

در حال حاضر چیپ‌کست از سرویس‌هایی همچون Google Music، Movies، TV و یوتیوب پشتیبانی می‌کند.

این نرم افزار به خوبی کارهای ChromeCast را انجام می‌دهد، اما کروم‌کست، سبک و باریک و ارزان است و حمل و نقل آن نیز به مراتب ساده‌تر از تبلت معمولی است. اما اگر یک تبلت جدید تهیه کرده‌اید و نمی‌دانید با تبلت قدیمی خود چکار کنید شاید تبدیل آن به یک پخش کننده ویدیویی که از راه دور نیز کنترل می‌شود، بد نباشد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید