با اپلیکیشن و وب سایت راهنمای خرید تلویزیون گلدیران آشنا شوید

دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲
مطالعه 2 دقیقه
حتما برایتان اتفاق افتاده در مورد خرید تلویزیون مردد باشید و یا ندانید کدام مدل یا چه سایزی را اننخاب کنید. کدامیک از انواع تلویزیون مانند LED ,LCD ,PLASMA را باید انتخاب کنید و چرا؟  موارد بسیاری باید در خرید یک تلویزیون مد نظر خریداران باشد، نور اطاق، محل قرار گیری تلویزیون ، وضعیت نصب و .... توضیحات اینگونه مسائل معمولا از حوصله و طاقت فروشندگان به دور است ولی اهمیت توجه به این نکات دقیق سبب می گردد خریدی مطلوب و بهینه در انتظار خریداران باشد. در همین راستا گلدیران یک وب سایت و  اپلیکیشن جالب را تولید نموده که در ادامه توضیحات بیشتر و لینک دانلود آن را مشاهده خواهید کرد.
تبلیغات

اپلیکیشن راهنمای خرید تلویزیون‌ گلدیران با الگوریتمی ساده و با پرسیدن چند سئوال بهترین انتخاب را به شما معرفی می کند، این مراحل به صورت ذیل تقسیم بندی شده است:

  • 1- شما سایز مناسب خود را یا از قبل می دانید و یا با انتخاب فاصله خود سایز مناسب به شما پیشنهاد می شود.
  • 2- نوع نصب (بر روی دیوار یا بر روی پایه) را مشخص کنید و اطلاعاتی در رابطه با آن دریافت می‌کنید.
  • 3- مرحله بعد اطلاعات تکمیلی که نوع استفاده شما از تلویزیون را مشخص می کند، پرسیده می‌شود.
  • 4- پس از انتخاب مرحله بعد مدل های پیشنهادی به شما نشان داده خواهد شد.

شما برای استفاده از این راهنما می توانید به  وب سایت vtp.goldiran.ir مراجعه کنید، اما اگر دارای تبلت یا تلفن هوشمند اندرویدی هستید با نصب این نرم افزار از کافه بازار و یا لینک مستقیم آن از وب سایت گلدیران و یا مراجعه به فروشگاه های گلدیران و بخش مخصوص راهنمای خرید تلویزیون به این اطلاعات مفید دسترسی پیدا کنید.

گلدیران اذغان داشته که در ساخت این برنامه از نظرات متخصصین فن چیدمان و دکورو صنعت نمایش، استفاده شده است. راهنمایی ارائه شده توسط این برنامه بسیار جامع بوده و خواست شما را بر آورده خواهد کرد.

لینک دانلود مستقیم برای اندروید

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات