Pixtr : اپلیکیشینی که صورتتان را مانند یک آیینه جادویی، زیباتر نشان می‌دهد

Pixtr : اپلیکیشینی که صورتتان را مانند یک آیینه جادویی، زیباتر نشان می‌دهد

در اپ‌ استور iOS و گوگل پلی اندروید، هزاران اپلیکیشن عکس‌برداری متنوع می‌توان یافت که همه، اهداف مشترکی را دنبال می‌کنند: بهبود کیفیت عکاسی، ویرایش تصاویر و اعمال افکت‌های رنگارنگ. یکی از جدیدترین نمونه‌های معرفی شده Pixtr است که با قابلیت های فراوان و شگفت‌انگیز خود، بدون هیچ‌گونه تنظیمات اضافه یا گزینه‌های گیج‌کننده‌‌ای، چهره شما را جوان‌تر، زیباتر و بی‌نقص‌تر می‌کند. در ادامه مطلب با معرفی این اپلیکیشن جالب با زومیت همراه باشید.

Pixtr با استفاده از ویژگی تشخیص چهره پیشرفته خود، به اسکن و بررسی تمامی عکس پرداخته و سپس با در نظر گرفتن مشخصات فردی شما از قبیل جنسیت، سن و رنگ مو، اصلاحات مورد نظر را انجام می‌دهد. بینی‌تان را کوچک‌تر کرده و چین و چروک ها را از بین می‌برد. ابروهایتان را اصلاح و مشکلات ناشی از عکاسی نادرست یا کاستی‌های دوربین را کاملا محو می‌کند.

pixtr-Demo

استفاده از این اپلیکیشن رایگان بسیار آسان است. تنها کافی است برنامه را اجرا و عکس دلخواه‌تان را انتخاب کنید. حالا به Pixtr اجازه دهید تا باقی عملیات را برایتان انجام دهد. مطمئن باشید که تغییرات صورت گرفته بسیار زیرکانه بوده و تنها یک استاد واقعی می‌تواند آن ها را تشخیص دهد!

این اپلیکیشن، فعلا تنها در بازار برنامه‌های کاربردی اپل موجود است و کاربران اندروید باید اندکی بیشتر شکیبایی پیشه کنند.

نظر شما درباره عملکرد این برنامه چیست؟ آیا برنامه های مشابهی را سراغ دارید؟ لطفا تجربیات خود را با ما و کاربران زومیت به اشتراک بگذارید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده