مایکروسافت نسخه تحت اندروید Lync 2013 را منتشر کرد

مایکروسافت نسخه تحت اندروید Lync 2013 را منتشر کرد

مایکروسافت اولین بار در سال 2011 نسخه اندرویدی Lync را منتشر کرد و امکان دسترسی به این سرویس ارتباطی را ازز طریق ابزارهای اندرویدی نیز فراهم کرد. حال نسخه جدید این نرم افزار با رابط کاربری مدرن و جذاب عرضه شده تا کاربران شرکتی بتوانند از آن برای ارتقاء سطح کیفی ارتباطات داخلی خود استفاده کنند.

Lync امکان یک گفتگوی چند نفره از طریق پیام های کوتاه، تماس صوتی یا ویدئو را ایجاد می‌ کند. کاربران شبکه‌های داخلی تحت ویندوز سرور می‌توانند همکاران خود را در لیست تماس انتخاب نموده و با آنها چت یا مکالمه کنند. از آنجایی که Lync برای ابزارهای موبایل نیز عرضه شده، افراد می‌توانند از هر کجای دنیا و از طریق اتصال به شبکه داخلی شرکت با دیگر همکاران خود ارتباط برقرار نمایند.

مایکروسافت پیش از این نسخه مدرن Lync را برای سیستم عامل ویندوز فون ارائه کرده بود و حالا این نرم افزار با همان رابط کاربری برای اندروید نیز منتشر شده است.

نسخه 2013 اپلیکیشن Lync تمام امکانات نسخه قبلی را دارا است و از طریق آن می‌توان علاوه بر چت نوشتاری، مکالمه صوتی یا ویدیویی نیز با دیگر همکاران برقرار کرد. این نرم افزار مجانی است، اما برای استفاده از آن می‌بایست به سرور Lync متصل شد که معمولا در سازمان‌های بزرگ از آن برای ارتباطات داخلی استفاده می‌شود.

لینک دانلود Lync 2013 از گوگل پلی

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده