با اپلیکیشن Hive Settings همه تنظیمات پرکاربرد اندروید را در صفحه اصلی گوشی خود قرار دهید

با اپلیکیشن Hive Settings همه تنظیمات پرکاربرد اندروید را در صفحه اصلی گوشی خود قرار دهید

اپلیکیشن رایگان Hive Settings یک ویجت را در اختیار گوشی اندرویدی شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید تمام تنظیمات پرکاربرد خود را در یک صفحه در دسترس داشته باشید. در ادامه می‌توانید با ویژگی‌های این اپ آشنا شده و از طریق لینک گوگل پلی آن را دانلود نمایید.

بیشتر گوشی‌های اندرویدی با رابط‌های کاربری اختصاصی، یک ویجت یا نوار ابزاری در بخش اعلانات دارند که به شما این امکان را می‌دهد تا مثلا Wi-Fi، بلوتوث، سرویس‌های موقعیت‌یابی و حالت هواپیما (پرواز) را فعال یا غیرفعال کنید. اگر گوشی شما این ویژگی را ندارد، یا می‌خواهید به گزینه‌های بیشتری دسترسی داشته باشید، Hive Settings یک اپ رایگان است که همه این تنظیمات را در یک صفحه قرار می‌دهد تا در صورت لزوم به به راحتی در دسترس باشند.

hive-settings-mid

این اپلیکیشن توسط یکی از اعضای انجمن XDA به نام Lucian ساخته شده که آن را به صورت رایگان منتشر نموده است. علاوه بر تنظیمات معمول که به آنها اشاره شد، Hive Settings به شما این امکان را می‌دهد که با یک اشاره، روشنایی نمایشگر، کنترل چرخش صفحه و تنظیمات دیتا 3G/4G را تغییر داد. همچنین این برنامه شامل یک بخش مدیریت اپلیکیشن نیز می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید به سرعت برنامه‌های کنونی خود را Uninstall کنید، از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید و یا به فایل APK آنها دسترسی پیدا کنید.

این اپلیکیشن در گوگل پلی در دسترس است و می‌توانید آن را از 1Mobile دانلود کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده