پاسخ‌دادن به «یادداشت‌های ویدیویی» در واتساپ آسان‌تر می‌شود

جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۰
مطالعه 2 دقیقه
یادداشت ویدویی در واتساپ
اکنون می‌توانید با روشی بسیار ساده‌تر و سریع‌تر به یادداشت‌های ویدیویی واتساپ پاسخ دهید.
تبلیغات

واتساپ قابلیت‌های مختلفی ارائه می‌دهد که برخی از آن‌ها محبوب هستند و برخی دیگر نه. یکی از ویژگی‌های کم‌کاربرد، یادداشت ویدیویی (Video Note) است. با این قابلیت می‌توانید با نگه‌داشتن دکمه‌ی دوربین در گوشه‌ی پایین سمت‌راست چت، ویدیویی را ضبط و با رهاکردن انگشت، آن را به‌طور مستقیم ارسال کنید. یادداشت ویدیویی به شما اجازه می‌دهد به‌سرعت و بدون‌دردسر در چت‌های خود ویدیو به‌اشتراک بگذارید.

با اینکه افراد زیادی از یادداشت ویدیویی واتساپ استفاده نمی‌کنند، این پیام‌رسان همچنان به بهبود ویژگی مذکور اهمیت می‌دهد. تاکنون، برای پاسخ به یادداشت ویدیویی با یادداشت ویدیویی دیگر، باید انگشت خود را روی آن نگه می‌داشتید، گزینه‌ی Reply را از بالای صفحه‌ی چت انتخاب می‌کردید، دوباره دکمه‌ی دوربین را نگه می‌داشتید و سپس با رهاکردن آن، پاسخ ویدیویی خود را ارسال می‌کردید. خوشبختانه واتساپ اکنون پاسخ به یادداشت‌های ویدیویی را آسان‌تر کرده است.

قابلیت ارسال پاسخ سریع به یادداشت های ویدیویی در واتساپ
قابلیت ارسال پاسخ سریع به یادداشت های ویدیویی در واتساپ

طبق اعلام سم‌موبایل، در جدیدترین نسخه‌های پایدار واتساپ برای اندروید (نسخه‌ی ۲٫۲۴٫۱۲٫۷۸) و iOS (نسخه‌ی ۲۴٫۱۳٫۲)، دکمه‌ی Reply درکنار یادداشت‌های ویدیویی دریافتی نمایش می‌یابد. با ضربه‌زدن روی این دکمه، اپلیکیشن دوربین باز می‌شود و شمارنده‌‌ی سه ثانیه‌ای را نشان می‌دهد و سپس ضبط ویدیو را آغاز می‌کند. هر زمان که ضبط ویدیوی خود را تمام کردید، دکمه‌ی Send را در پایین سمت‌راست صفحه بزنید تا در محیط چت ارسال شود. این میانبر جدید، پاسخ به یادداشت‌های ویدیویی را بسیار ساده‌تر می‌کند.

قابلیت جدید پاسخ به یادداشت‌های ویدیویی واتساپ درحال حاضر در کشور هند روی نسخه‌ی اندروید دردسترس قرار دارد و انتظار می‌رود در طی روزهای آینده در سایر نواحی جهان نیز دردسترس قرار گیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات