نرم‌افزار گوگل درایو حالا سازگاری بیشتری با گوشی‌های تاشدنی دارد

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸
مطالعه 2 دقیقه
آپلود فایل در گوگل درایو
به‌روزرسانی جدید گوگل درایو، استفاده از این اپلیکیشن را برای کاربران گوشی و تبلت‌های تاشدنی راحت‌تر می‌کند.
تبلیغات

گوگل با انتشار اندروید 12L وعده‌ داد که عملکرد برنامه‌هایش برای گوشی و تبلت های تاشدنی را بهبود دهد. این شرکت قصد دارد به وعده‌های خود عمل کند و در حال حاضر اکثر اپلیکیشن‌های محبوبش را برای سازگاری با دستگاه‌های دارای صفحه‌نمایش بزرگ بازسازی کرده است.

حالا، گوگل به‌روزرسانی دیگری برای اپلیکیشن گوگل درایو منتشر کرده است که عملکرد آن را روی تبلت و گوشی تاشو بهتر می‌کند.

گوگل در اطلاعیه‌ی جدید خود اعلام کرد که اپلیکیشن گوگل درایو اکنون شبیه به وب‌سایت این سرویس نرم‌افزاری است. در بالای لیست اسناد، حالا می‌توانید لینک‌های قابل اشتراک پوشه‌ها را مشاهده کنید و به سرعت بین پوشه‌ها و زیرپوشه‌ها جابه‌جا شوید.

همچنین این طراحی جدید به شما تصویر بهتری از اینکه در کدام بخش از پوشه‌بندی در گوگل درایو قرار دارید، می‌دهد. لیست اسناد نیز اکنون حجم هر فایل و زمان ایجاد یا ویرایش آن را به شما نشان می‌‌دهد.

گوگل درایو اکنون از زبان طراحی متریال دیزاین ۳ برای ظاهر و حس مدرن‌تر استفاده می‌کند. همچنین در نمای شبکه‌‌بندی (Grid View)، فایل‌ها در کارت‌های خود پیش‌نمایش می‌شوند که با جدیدترین زبان طراحی که گوگل در برخی اپلیکیشن‌های دیگر از جمله جیمیل استفاده می‌کند، مطابقت دارد.

کاربران Google Workspace، می‌توانند درخواست‌ها و نظرات گوگل درایو را مستقیماً در Google Chat مطرح کنند. آن‌ها می‌توانند بدون ترک صفحه‌ی چت، روی فایل‌های Google Docs و Google Sheets و Google Slide تغییرات انجام دهند. ادمین‌ها نیز اکنون می‌توانند برای بررسی تغییرات گوگل درایو و تکمیل تاریخچه فایل‌ها اقدام کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات