ویس چت واتساپ معرفی شد؛ مکالمه صوتی زنده در گروه‌ها

سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
آپدیت واتساپ
اکنون می‌توانید در واتساپ مثل گروه‌های دیسکورد از قابلیت چت صوتی زنده و گفت‌وگو با سایر اعضای حاضر در گروه استفاده کنید.
تبلیغات

شرکت متا روز دوشنبه اعلام کرد واتساپ ویژگی جدید چت صوتی مشابه دیسکورد را برای گروه‌های بزرگ ارائه می‌دهد. این قابلیت طوری طراحی شده است که نسبت‌ به تماس گروهی معمولی، تداخل کمتری ایجاد می‌کند. ویس چت با حباب‌ درون گفت‌وگوها شروع می‌شوند که باید روی آن ضربه بزنید.

چت صوتی جدید واتساپ به شما اجازه می‌دهد با هرکسی که در گروه حضور دارد درمورد موضوعات مختلف صحبت کنید. با ضربه‌زدن روی کنترل‌های تماس در بالای صفحه‌ی چت، می‌توان به ابزارهایی مثل بی‌صدا کردن، قطع تماس یا ارسال پیام بدون نیاز به ترک چت صوتی دسترسی داشت.

قابلیت چت صوتی واتساپ

تِک‌کرانچ می‌نویسد، چت‌ صوتی در واتساپ اساساً مثل ویژگی‌های مشابه تلگرام، دیسکورد و اسلک عمل می‌کند؛ زیرا به گروه‌ها اجازه می‌دهد ازطریق چت گفتاری با یکدیگر صحبت کنند. راه‌اندازی این ویژگی چندان غافلگیرکننده نبود زیرا ما‌ه آگوست گزارش‌هایی درمورد آزمایش نسخه‌ی بتای چت صوتی این پیام‌رسان منتشر شد.

واتساپ طی ماه‌های گذشته ویژگی‌های مختلفی اضافه کرده است که ازجمله می‌توان به جست‌وجوی پیام براساس تاریخ و ویرایش پیام در کانال‌ها اشاره کرد. باید دید این پیام‌رسان محبوب در آینده چه امکانات دیگری دراختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات