آیپد کاربردی‌تر‌ از همیشه؛ Final Cut Pro و Logic Pro برای تبلت‌های اپل منتشر شد

چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
نسخه آیپد final cut pro و logic pro
اپل دو برنامه‌ی قدرتمند Final Cut Pro و Logic Pro را برای مدل‌های منتخب آیپد منتشر کرد و هم‌اکنون ازطریق اپ‌استور دردسترس هستند.
تبلیغات

کاربران آیپدهای اپل اکنون می‌توانند از تبلت خود برای ویرایش حرفه‌ای ویدیو و ساخت حرفه‌ای موسیقی بهره ببرند. Final Cut Pro و Logic Pro با قیمت‌گذاری مبتنی‌بر اشتراک منتشر شده‌اند و پس‌از دوره‌ی ۶ ماهه‌ی آزمایشی رایگان، برای استفاده از آن‌ها باید ۴٫۹۹ دلار درماه یا ۴۹ دلار درسال پرداخت کنید.

Final Cut Pro با آیپدهای مجهز به تراشه‌ی M1 یا نسخه‌های جدیدتر این سیستم‌-روی-چیپ سازگار است و آیپدهای مجهز به تراشه‌ی A12 Bionic به‌بعد از Logic Pro پشتیبانی می‌کنند. این دو برنامه برای اجرا به iPadOS 16.4 یا نسخه‌های جدیدتر این سیستم‌عامل نیاز دارند.

طبق اعلام اپل، برنامه‌های ویرایش ویدیو و ساخت موسیقی حرفه‌ای این شرکت برای رابط‌کاربری لمسی آیپد بهینه‌سازی شده‌اند و کاربران با خرید این برنامه‌ها می‌توانند از استودیوهای قابل‌حمل روی تبلت‌ خود لذت ببرند.

مک‌رومرز می‌نویسد، نسخه‌ی آپید Final Cut Pro مجموعه‌ای از ابزارهای قدرتمند ساخت، ضبط، ویرایش و اشتراک‌گذاری ویدیو را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. نسخه‌ی آیپد Logic Pro نیز مجموعه‌ی کامل و قدرتمندی از ابزارهای پیچیده‌ی آهنگ‌سازی، بیت‌سازی، ضبط، ویرایش و میکس را دردسترس کاربران حرفه‌ای قرار می‌دهد.

قیمت نسخه‌ی مک Final Cut Pro و Logic Pro به‌ترتیب ۳۰۰ و ۲۰۰ دلار باقی خواهد ماند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات