قابلیت استوری به اپلیکیشن پیام‌رسان سیگنال اضافه شد

سه‌شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
ویژگی به‌اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئو و متن که «Stories» نیز نامیده می‌شود، اکنون در سیستم‌عامل اندروید و iOS سیگنال دردسترس قرار گرفته است.
تبلیغات

سیگنال میزبان ویژگی جدیدی شده است که می‌توانید از آن برای به اشتراک‌گذاری تصاویر با دوستان خود استفاده کنید. اپلیکیشن پیام‌رسان مذکور این ویژگی را یک ماه پس از آن منتشر کرد که گفت از استوری‌ها استفاده می‌کند و در حال آزمایش بتای این قابلیت است.

ویژگی جدید سیگنال که «Stories» نیز نامیده می‌شود، به کاربران امکان می‌دهد تصاویری را پست کنند که به‌مدت ۲۴ ساعت در اپلیکیشن مشاهده‌پذیر خواهند بود؛ مگراینکه قبل از اتمام زمان، آن‌ها را پاک کنند. به‌گفته‌ی سیگنال، مانند هر ویژگی دیگر موجود در برنامه‌اش، استوری‌ها هم رمزگذاری شده‌اند.

شما می‌توانید با رفتن به تنظیمات، انتخاب کنید که چه کسی استوری‌هایتان را ببیند. شما می‌توانید استوری‌های خود را با تمام افراد موجود در فهرست مخاطبان تلفنتان که از سیگنال استفاده می‌کنند یا کسانی که در سیگنال مکالمه‌ی انفرادی کرده‌اید یا کسانی که درخواست پیامشان را پذیرفته‌اید، به‌اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید به‌صورت دستی استوری خود را از افراد خاص مخفی کنید. اگر ترجیح می‌دهید استوری‌های خود را با زیرمجموعه‌های کوچک‌تری از افراد به‌اشتراک بگذارید، می‌توانید استوری سفارشی ایجاد کنید. افزون‌براین، می‌توانید استوری‌ها را در چت‌های گروهی موجود به‌اشتراک بگذارید.

با‌‌توجه‌‌به اینکه فیسبوک و اینستاگرام در‌حال‌حاضر ویژگی‌های مشابهی دارند، باید دید که آیا سیگنال می‌تواند افراد را به استفاده‌ی بیشتر از این اپلیکیشن وادار کند یا خیر. قابلیت استوری سیگنال اکنون در اندروید و iOS دردسترس است و به‌زودی برای دسکتاپ نیز عرضه می‌شود.

اگر ترجیح می‌دهید استوری‌های مخاطب خود را نبینید یا اگر به پست‌کردن استوری‌های خود علاقه‌ای ندارید، با رفتن به تنظیمات و بخش «خاموش‌کردن استوری‌ها» می‌توانید آن را فعال کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات