اینستاگرام در حال مسدودسازی میلیون‌ها حساب کاربری است (به‌روزرسانی: مشکل برطرف شد)

سه‌شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
استوری اینستاگرام Instagra روی آیفون ناچ صفحه - اختصاصی زومیت
روز گذشته میلیون‌ها نفر از کاربران اینستاگرام از مسدود شدن حساب‌ خود خبر داده بودند. اینستاگرام در بیانیه‌ای می‌گوید مشکل رفع شده است.
تبلیغات

به‌روزرسانی ۱۰ آبان ۱۴۰۱، ساعت ۱۲:۱۵: اینستاگرام در اطلاعیه‌ای می‌گوید مشکل را برطرف کرده است. رئیس این شبکه‌ی اجتماعی نیز در پیامی جداگانه به‌خاطر مشکلات اخیر اینستاگرام عذرخواهی کرده. اینستاگرام هنوز به‌طور مشخص نگفته است که عامل باگ عجیب روز گذشته چه بود.

خبر اصلی، ۹ آبان ۱۴۰۱، ساعت ۱۸:۰۰: به‌گزارش زومیت، تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام با انتشار پست در سایر شبکه‌های اجتماعی از بروز مشکلی عجیب خبر داده‌اند: اینستاگرام به آن‌ها گفته که حساب کاربری‌شان مسدود شده است. مشکل مذکور از ساعاتی پیش در اینستاگرام دیده شده است.

در پیامِ به‌نمایش‌درآمده در اینستاگرام، گفته شده است کاربران ۳۰ روز فرصت دارند با کلیک روی گزینه‌ی آبی‌رنگ مخالفت خودشان را با مسدودشدن حساب کاربری اعلام کنند.

مشکل مسدود شدن حساب اینستاگرام اکانت Instagram

میلیون‌ها نفر از کاربران اینستاگرام با این پیام مواجه شده‌اند که از تعلیق‌شدن حساب کاربری آن‌ها خبر می‌دهد

اینستاگرام با انتشار توییتی جدید تأیید کرده که مسدودشدن حساب‌های کاربری نتیجه‌ی مشکلی نرم‌افزاری است و اعضای تیم هم‌اکنون در تلاش‌اند مشکل را رفع کنند: «می‌دانیم گروهی از شما کاربران در دسترسی به حساب اینستاگرام به مشکل خورده‌اید. ما در حال بررسی موضوع هستیم و به‌دلیل این اتفاقِ دردسرساز عذرخواهی می‌کنیم.»

به‌نظر می‌رسد مشکل جدید اینستاگرام بیشتر روی کاربران آیفون متمرکز است. در همین حین، گفته می‌شود تعلیق حساب‌های کاربری باعث شده است تعداد دنبال‌کنندگان به‌شدت افت کند. برای نمونه، تعداد دنبال‌کنندگان حساب اینستاگرام کریستیانو رونالدو سه‌میلیون نفر کمتر شده است. این موضوع نشان می‌دهد حساب کاربری میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا به حالت تعلیق درآمده است.

شماری از کاربران می‌گویند پس از تأیید شماره‌موبایل و آدرس ایمیل، توانسته‌اند حساب کاربری‌شان را مجدداً فعال کنند. این در حالی است که بقیه‌ی کاربران با وجود تلاش‌های بسیار همچنان نتوانسته‌اند به حساب خود دسترسی پیدا کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات