مایکروسافت اج 107 با نوار کناری بهبودیافته منتشر شد

یک‌شنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
مایکروسافت نسخه‌ی پایدار ۱۰۷ مرورگر اج را منتشر کرد. این به‌روزرسانی اکنون برای ویندوز، مک و لینوکس دردسترس است و مهم‌ترین تغییر آن، نوارکنارِ بهبودیافته است.
تبلیغات

نوار کناری یکی از ویژگی‌هایی است که به شما اجازه می‌دهد همگام مرور وب روی مرورگر مایکرسافت اج، به ابزارهای مختلف بهره‌وری دسترسی داشته باشید. علاوه‌براین امکان مشاهده‌ی دو وب‌سایت در یک پنجره‌ و قابلیت سنجاق‌کردن صفحات خاص برای دسترسی سریع‌تر به آن در هر برگه دراختیار شما است.

نوار کناری مرورگر مایکروسافت اج

مهم‌ترین تغییرات نسخه‌ی ۱۰۷ مرورگر مایکروسافت اج به‌شرح زیر است:

نوار کناری ارتقایافته: نوار کناری مایکروسافت اج به کاربران اجازه می‌دهد به ابزارهای بهره‌وری دسترسی داشته باشند. مشتریان سازمانی می‌توانند از خدمات Office.com، جستجو، کاوش و Outlook استفاده کنند. مدیران نیز می‌توانند دسترسی به خط‌مشی‌های HubsSidebarEnabled، ExtensionInstallBlockList و ExtensionInstallForceList را کنترل کرده و نواری کناری مرورگر را مطابق نیاز خود پیکربندی کنند. برای مشاهده‌ی شناسه‌ی برنامه‌های افزودنی به نوارکناری اج می‌توانید از edge://sidebar-internals اقدام کنید.خط‌مشی‌های جدید برای افزایش انعطاف‌پذیری راه‌اندازی مایکروسافت اج: خط‌مشی RestoreOnStartupUserURLsEnabled به کاربران اجازه می‌دهد که URLهای موردنظر خود را اضافه و حذف کنند تا بلافاصله‌ پس‌از راه‌اندازی اج، بارگذاری شوند.

برای مشاهده‌ی فهرست کامل خط‌مشی‌های جدید و همچنین خط‌مشی‌های منسوخ‌شده در نسخه‌ی ۱۰۷ مایکروسافت اج، به اسناد رسمی آن در وب‌سایت مایکروسافت مراجعه کنید. مرورگر مذکور به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شود اما می‌توانید با مراجعه به مسیر edge://settings/help آن را به‌طور دستی آپدیت کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات