پیام‌رسان فیسبوک برای گوشی‌های اندرویدی امکان ثبت حساب فقط با استفاده از نام و شماره تلفن را فراهم نمود

پیام‌رسان فیسبوک برای گوشی‌های اندرویدی امکان ثبت حساب فقط با استفاده از نام و شماره تلفن را فراهم نمود

اپلیکیشن پیام‌رسان فیسبوک برای دستگاه‌های اندرویدی این امکان را فراهم نموده تا افرادی که در این شبکه اجتماعی عضو نیستند بتوانند تنها با وارد نمودن نام و شماره تلفن خود از این سرویس به سهولت استفاده نمایند. این قابلیت فعلا برای چند کشور در دسترس است ولی به زودی در سایر نقاط جهان و همچنین برای کاربران iOS نیز ارائه خواهد شد.

پیام‌رسان فیسبوک (Facebook Messenger) برای بسیاری از افراد جای پیامک را گرفته است. هر چند که این شبکه اجتماعی یک میلیارد کاربر دارد که می‌توانند از این پیام‌رسان استفاده کنند، ولی عده‌ای دوست ندارند یا به هر دلیلی نمی‌توانند در این شبکه اجتماعی پروفایل خود را داشته باشند.

از امروز این مشکل برای کاربران اندروید حل می‌شود. بروزرسانی که امروز برای این اپلیکیشن ارائه شده این امکان را فراهم ساخته تا هر کسی فقط با نام و شماره تلفن خود ثبت‌نام نموده و از این سرویس استفاده کند. پس از ثبت‌نام، دوستانی که از این سرویس استفاده می‌نمایند از بین لیست مخاطبین‌تان انتخاب می‌گردند. این بروزرسانی فعلا برای کشورهای استرالیا، هند، اندونزی، آفریقای جنوبی و ونزوئلا ارائه گردیده ولی به زودی برای سایر نقاط جهان نیز فعال خواهد شد.

کاربران iOS نیز به زودی این بسته بروزرسانی را دریافت خواهند کرد، هر چند که جدول زمانبندی ارائه این بروزرسانی چندان مشخص نیست. به نظر می‌رسد فیسبوک قصد دارد تا حضور خود را در دنیای موبایل گسترده‌تر نماید و با این قابلیت جدید، سرویس پیام‌رسان خود را به سهولت در اختیار کسانی که عضو این شبکه اجتماعی نیستند، قرار دهد تا بتوانند با هزینه‌ای بسیار کمتر از پیام کوتاه با دوستان خود ارتباط برقرار نمایند.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید