نحوه فعال‌کردن حالت تاریک در نسخه iOS گوگل مپس

نحوه فعال‌کردن حالت تاریک در نسخه iOS گوگل مپس

حالت تاریک به‌تازگی به گوگل مپس iOS اضافه شده است. در این مقاله توضیح می‌دهیم چگونه می‌توانید آن را فعال کنید.

گوگل ماه آگوست اعلام کرد که نسخه‌ی iOS اپلیکیشن Maps به حالت تاریک مجهز خواهد شد. این ویژگی ابتدای سپتامبر به مپس اضافه شد؛ اما به‌قدری آرام و بی‌صدا این اتفاق رخ داد که بسیاری متوجه آن نشدند تا اینکه اعلان‌های درون‌برنامه‌ای مربوط به آن را مشاهده کردند. اگر شما نیز جزو این دسته هستید، در این مطلب توضیح می‌دهیم چگونه حالت تاریک مپس iOS را فعال کنید.

از رابط اصلی گوگل مپس iOS، روی عکس نمایه خود در سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. Settings را از منو باز و سپس Dark Mode را از بخش Using Maps انتخاب کنید. در اینجا، شما سه گزینه دارید: روشن و خاموش و «همانند تنظیمات دستگاه». گزینه‌ی آخر به‌طور خودکار حالت تاریک را بسته به آنچه در سطح سیستم‌عامل فعال کرده‌اید، روشن یا خاموش می‌کند.

حالت تاریک گوگل مپس iOS

اگر از اندروید استفاده می‌کنید، ویژگی مشابهی در اوایل سال برای آن فعال شده؛ اما مسیر فعال‌کردنش کمی با iOS متفاوت است. در اینجا، باید روی عکس نمایه خود ضربه بزنید و سپس وارد Settings شوید و Theme را انتخاب کنید. در‌نهایت نیز، سه گزینه‌ی مشابه iOS به شما نشان داده می‌شود که باید از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید.

بهترین انتخاب در هر دو سیستم‌عامل این است که گوگل مپس از تنظیمات مشابه دستگاه شما استفاده کند تا همه‌ی اپ‌های موجود به‌خوبی با یکدیگر مطابقت داشته باشند.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده