اینستاگرام به‌زودی به ویژگی استیکر‌ قابل لینک‌گذاری مجهز خواهد شد

اینستاگرام به‌زودی به ویژگی استیکر‌ قابل لینک‌گذاری مجهز خواهد شد

اینستاگرام از تاریخ ۸ شهریور قابلیت بالا کشیدن لینکها در استوریرا با استیکرقابل لینکگذاری جایگزین خواهد کرد.

یکی از امکانات پرکاربرد اینستاگرام که تولیدکنندگان محتوا و شرکتهای تجاری بهطور گسترده از آن استفاده میکنند، قابلیت بالا کشیدن لینکها در استوریبود که کاربران را به وبسایتهای مختلف هدایت میکرد. اما این قابلیت بهزودی و در تاریخ ۸ شهریور با استیکر جایگزین خواهد شد.

به گزارش Techcrunch، کاربرانی که قبلاً از قابلیت بالا کشیدن لینکها در استوریاستفاده میکردند بهزودی میتواند از استیکرهای قابل لینکگذاری استفاده کنند.

این ویژگی برای اولین بار توسط جین مانچون وانگ که در مورد اپلیکیشن‌ها و ویژگی‌های جدید آن‌ها تحقیق می‌کند مشاهده شد. اینستاگرام می‌‎گوید از خرداد در حال آزمایش این ویژگی جدید است و فقط تعداد کاربران محدودی به آن دسترسی دارند؛ اما با تأیید رسمی این قابلیت، تمامی کاربران واجد شرایط در پایان همین ماه می‌توانند استیکر‌های قابل لینک‌گذاری را به استوری‌های خود اضافه کنند.

استیکرهای قابل لینک‌گذاری در اینستاگرام

جایگزین کردن قابلیت بالا کشیدن لینک‌ها در استوری‌ با استیکر‌ قابل لینک‌گذاری چند مزیت به همراه دارد و تولیدکنندگان محتوا خواهند توانست از استیکر‌ها در سایز و شکل‌های مختلف برای لینک‌گذاری استفاده کنند. همچنین کاربران خواهند توانست نظرات خود را در این نوع استوری‌ ارسال کنند؛ موضوعی که قبلا با قابلیت بالا کشیدن لینک‌ها در استوری‌ امکانپذیر نبود. بر اساس گزارش‌های موجود، اینستاگرام در حال بررسی اضافه کردن قابلیت استیکر‌ قابل لینک‌گذاری به حساب‌های بیشتری در آینده است.

دیدگاه شما کاربران زومیت نسبت به تغییر جدید اینستاگرام چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده