کلاب هاوس اندروید در دسترس کاربران سراسر دنیا قرار گرفت

کلاب هاوس اندروید در دسترس کاربران سراسر دنیا قرار گرفت

کلاب هاوس اندروید که مدتی قبل در ایالات متحده منتشر شده بود، اکنون در سراسر دنیا قابل دریافت است.

به‌ گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، نسخه‌ی اندروید کلاب هاوس از امروز در تمام نقاط دنیا منتشر شده است و کاربران اندروید می‌توانند از طریق گوگل پلی این نسخه را دریافت کنند.

کارکرد کلاب هاوس اندروید دقیقا شبیه به iOS است؛ یعنی برای شروع استفاده از این سرویس به دعوت‌نامه احتیاج دارید. البته کاربرانی که در این برنامه حضور دارند، ممکن است باز هم دعوت‌نامه دریافت کنند که می‌توانند از آن برای دعوت کردن دوستان خود استفاده کنند.

نمایی از کلاب هاوس اندروید

کلاب هاوس سرویس شبکه‌ی اجتماعی مبتنی بر صوت است که به کاربران امکان میزبانی اتاقی مجازی می‌دهد و در این اتاق، افراد مختلف به گفت‌وگو می‌پردازند. کاربرانی که شما را دنبال می‌کنند اما هنوز به‌عنوان گوینده فعالیت نکرده‌اند، می‌توانند به‌عنوان شنونده وارد این اتاق‌ها شوند. میزبان اتاق می‌تواند اجازه بدهد که هر یک از شنوندگان تبدیل به گوینده شود.

کلاب هاوس بیش از یک‌ سال پیش برای آی‌او‌اس منتشر شد و از آن زمان، کاربران زیادی به این سرویس علاقه‌مند شدند. از طرفی دیگر، شبکه‌های اجتماعی زیادی سرویس مشابه کلاب هاوس ایجاد کردند. توییتر یکی از این اپلیکیشن‌ها است که ویژگی مشابهی به‌ نام Spaces اضافه کرده است؛ البته توییتر این قابلیت را خیلی سریع و بدون نیاز به دعوت در دسترس همه‌ی کاربران قرار داد و احتمالا همین موضوع باعث شد فرایند انتشار نسخه‌ی اندروید کلاب هاوس تسریع یابد.

منبع Gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده