نسخه iOS و اندروید یوتیوب به تنظیمات جدید ویدئویی مجهز می‌شود

نسخه iOS و اندروید یوتیوب به تنظیمات جدید ویدئویی مجهز می‌شود

آخرین به‌روزرسانی یوتیوب باعث می‌شود کاربران این پلتفرم بتوانند ویدئوها را تا جایی که ممکن است، با کیفیت بیشتر و شفاف‌تر مشاهده کنند.

یوتیوب به‌روزرسانی دیگری برای نسخه iOS و اندروید اپلیکیشن خود منتشر کرده است که تنظیمات افزایش کیفیت ویدئوی بیشتری پیش روی کاربران قرار می‌دهد.

این ویژگی که Higher Picture Quality نام دارد، باعث می‌شود ویدئوها تا جایی که می‌شود شفاف‌تر شوند. البته این تنظیمات باعث می‌شود اینترنت بیشتری مصرف کنید. از طرف دیگر ویژگی Data Saver کاری می‌کند که کاربران بتوانند مصرف اینترنت خود را تا جایی که ممکن است، کاهش بدهند.

تنظیمات جدید در کنار تنظیماتی که قبلاً وجود داشتند، قرار می‌گیرند؛ از جمله ویژگی Auto که به شکل هیجان‌انگیزی با درنظرگرفتن سرعت اینترنت کاربر، کیفیت ویدئو را تنظیم می‌کند.

البته این امکان را دارید که کیفیت ویدئو‌ها را به‌صورت دستی روی 4K HDR قرار بدهید. در حال حاضر هیچ تنظیم کلی برای افزایش کیفیت ویدئوها در نظر گرفته نشده است.

به گزارش انگجت، این تغییرات یوتیوب در سمت سرور ایجاد شده است و کاربران نیازی ندارند اپلیکیشن یوتیوب را به جدیدترین نسخه به‌روزرسانی کنند. البته به‌روزرسانی به جدیدترین نسخه باعث بهبود عملکرد کلی اپلیکیشن خواهد شد.

منبع engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید