توییتر اپلیکیشن پادکست بریکر را خرید

توییتر اپلیکیشن پادکست بریکر را خرید

توییتر اپلیکیشن پادکست بریکر را خریداری کرده است و احتمالا قصد دارد با استفاده از قابلیت‌های آن، ویژگی‌های صوتی شبکه اجتماعی خود را گسترش بدهد.

توییتر ماه گذشته اعلام کرد که در حال آزمایش ویژگی Spaces است؛ این ویژگی ‌نوعی چت‌روم صوتی به‌حساب می‌آید که در تعامل با توییتر کار می‌کند. به گزارش Engadget، توییتر اپلیکیشن پادکستِ بریکر (Breaker) را خریداری کرده است. این اپلیکیشن که تمرکز ویژه‌ای روی شبکه‌های اجتماعی و جامعه کاربران دارد، سال ۲۰۱۶ کار خود را شروع کرد و اولین نسخه‌‌ی آن در اوایل سال ۲۰۲۰ برای اندروید و iOS منتشر شد.

لیا کلور، یکی از بنیان‌گذاران بریکر، اعلام کرده است که با اضافه ‌شدن به تیم توییتر، روی گسترش سرویس Spaces فعالیت می‌کند.

روند فعالیت بریکر در تاریخ ۱۵ ژانویه به پایان می‌رسد و کاربران این اپلیکیشن به سمت خرید اشتراک دیگر سرویس‌ها هدایت خواهند شد و می‌توانند پادکست‌‌های خود را به آن سرویس‌ها منتقل کنند.

ویژگی Spaces توییتر فعلا در اختیار افراد کمی قرار گرفته است و کاربران جدید باید برای استفاده از این سرویس دعوت‌نامه داشته باشند. هنوز مشخص نیست بریکر قرار است چه امکانات جدیدی به این ویژگی توییتر اضافه کند. این احتمال وجود دارد که بریکر بتواند گفت‌وگوهای صوتی کاربران را در قالب پادکست منتشر کند.

منبع engadget
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده